
Trīsriteņu elektriskais velosipēds
Iepazīstinām ar mūsu vismodernāko trīsriteņu elektrisko velosipēdu, kurā jauda, efektivitāte un uzlabotās funkcijas saplūst, lai no jauna definētu jūsu braukšanas pieredzi. Šis elektriskais velosipēds, kura pamatā ir izturīgs 500 W motors, bez piepūles apvieno veiktspēju un uzticamību, piedāvājot dinamisku un aizraujošu braucienu...
Produkta ievads
| Zobrati | 3 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņa izmērs | 16" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Svina-skābes AKUMULATORS |
| Bremžu sistēma | Priekšējā un aizmugurējā cilindra tips |
| Akumulatora ietilpība | 20h |
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XL-TPZ |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | >100 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Leju caurule |
| Produkta nosaukums | Elektriskais trīsritenis |
| Motors | Bez suku |
| Nominālā pasažieru ietilpība | 4 |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Motora jauda | 500W |
| Atslēgvārdi | pasažieru trīsritenis |
| Krāsa | Pielāgotas krāsas |
| Riepas | Bezkameru riepa |
| Akumulators | Svina skābes akumulators |
| Kontrolieris | 15 caurules |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | KARTONA |
| Osta | Tianjin vai Qingdao osta |
| Piegādes spēja | 3000 vienības/vienības nedēļā |


Atvadieties no attāluma uztraukumiem ar īpaši ilgstošu akumulatoru, kas nodrošina ilgstošu braucienu ar vienu uzlādi. Mainīgas frekvences lādētājs piešķir daudzpusību, ļaujot pielāgot savas uzlādes preferences optimālai ērtībai. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ātru papildināšanu vai pakāpeniskāku uzlādi, šis velosipēds pielāgojas jūsu vajadzībām.


Esiet informēts un kontrolējiet, izmantojot digitālo LCD instrumentu, kas ērti parāda būtisku informāciju par savu braucienu. Izgaismojiet savu ceļu nakts braucienos ar augstas spilgtuma priekšējiem lukturiem, nodrošinot redzamību un drošību vāja apgaismojuma apstākļos.


Pievienojieties elektriskajai revolūcijai un jautājiet tūlīt, lai izjustu nevainojamu jaudas, efektivitātes un jaunāko funkciju sinerģiju ar mūsu 3 riteņu elektrisko velosipēdu. Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties pa pilsētas ielām vai dodaties nesteidzīgos izbraucienos, šis elektriskais velosipēds sola pacelt jūsu braukšanas pieredzi jaunos augstumos.
Populāri tagi: Trīsriteņu elektriskais velosipēds, Ķīna trīsriteņu elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
