
Elektriskais trīsritenis
Ieejiet pilsētas pārvietošanās nākotnē ar mūsu elektrisko trīsriteni — rūpīgi izstrādātu inženierijas brīnumu, kas apvieno jaudu, inovācijas un praktiskumu. Šī modernā trīsriteņa pamatā ir jaudīgs 500 W 25-magnēta motors, Zhengxuanbo motors, kas nodrošina dinamisku un efektīvu braukšanu...
Produkta ievads
| Jauda | 501 - 800W |
| spriegums | 60V |
| Modeļa numurs | XL-X1CP |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Uzlādes laiks (h) | 7-9h |
| Pakāpju spēja | 20-25 grāds |
| Braukšanas nobraukums | 50-70km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | Eec |
| Pasažieri | 3 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais cilindrs + aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 8-collu Dongyue riepas dzelzs riteņa rumba |
| Pašmasa | 100-200 kg |
| Kravas ietilpība | 200-300 kg |
| Braukšanas veids | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Izmērs | 1630 mm x 750 mm x 1670 mm |
| Jauda | 501 - 800W |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| Produkta nosaukums | Trīsriteņu trīsritenis |
| Akumulators | Svins-skābe |
| Motors | Bez suku |
| Gaisma | LED gaisma |
| Bremze | Priekšējās bremzes Aizmugurējās dubultbremzes |
| Maksimālais ātrums (km/h) | 35-45km/h |
| Pašmasa | 100-200 kg |
| spriegums | 60V 72v |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | KARTONA |
| Osta | Tianjin vai Qingdao osta |
| Piegādes spēja | 3000 vienības/vienības nedēļā |


Navigējiet precīzi un droši, pateicoties Jusong mazajai piecu caurumu dokstacijas vārpstai, kas nodrošina vienmērīgu un uzticamu vadāmību. Trīsritenis piedāvā elastību ar papildu 48/60 akumulatoru, ko papildina 48 V-60V universāls 12-caurules inteliģentais kontrolieris optimālai veiktspējai. Izvēlieties no viedo mainīgas frekvences lādētāju klāsta, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām, un ir pieejamas tādas iespējas kā 48V60/20/32AH.


Izstrādāts komfortam un praktiskumam, trīsritenim ir motocikla hidrauliskā alumīnija priekšējā dakša, kas nodrošina ērtu un kontrolētu braukšanu. Vienas pogas palaišanas dubultā tālvadības pults pretaizdzīšanas sistēma pievieno papildu drošības līmeni, viegli pasargājot jūsu ieguldījumu.


Mūsu elektriskais trīsritenis ar elektroforētisku krāsojumu un plastmasas aizmugurējo rāmi ne tikai izstaro stilu, bet arī sola izturību un noturību. Salokāmais bērnu sēdeklītis piešķir ģimenei draudzīgu pieskārienu, ļaujot ērti dalīties braucienā ar savu mazo.

Populāri tagi: elektriskais trīsritenis, Ķīnas elektrisko trīsriteņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Elektriskais trīsritenis
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
