
Vecāka gadagājuma cilvēku atpūtas skrejritenis
Elektriskais trīsritenis 600 w motorizēts trīsriteņu motorolleris motocikls 3 riteņu trīsritenis bērniem bērnu katapulta pieaugušajiem
Produkta ievads
| Zobrati | 3 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņa izmērs | 14" |
| spriegums | 48V/60V |
| Enerģijas padeve | Svina-skābes AKUMULATORS |
| Bremžu sistēma | Priekšējais un aizmugurējais bungu tips |
| Akumulatora ietilpība | 20Ah/22Ah |
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XL-A8 |
| Diapazons uz jaudu | 35-45 km |
| Maksimālais ātrums | <30km/h |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Produkta nosaukums | Elektriskais trīsritenis |
| Motora jauda | 600W/800W/1000W |
| Akumulators | 48V 20ah svina skābes akumulators |
| Riepas | Vakuuma riepa |
| Nominālā pasažieru ietilpība | Trīs sēdvietas |
| Displejs | LCD displejs |
| Maksimālā slodze | 300 kg |
| Atslēgvārdi | Trīsriteņu elektriskais velosipēds |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kastīte |
| Osta | Qingdao/Ningbo/Shanghai/Tianjin/Guangzhou |
| Piegādes spēja | 3000 gab/gab dienā |


Jūsu ceļojuma ilgmūžību garantē ilgstošs akumulators, kas piedāvā ilgus izpētes periodus, neuztraucoties par biežu uzlādi. Izstrādāts, domājot par stabilitāti, motorollera dizains nodrošina drošu un līdzsvarotu ķermeni, veicinot pārliecību un vieglu lietošanu visu prasmju līmeņu braucējiem.


Navigācija dažādos laikapstākļos ir viegla ar ūdensnecaurlaidīgu stūri, kas nodrošina drošu satvērienu pat slapjos apstākļos. Nakts skata instrumentu panelis un spilgti priekšējie lukturi nodrošina redzamību vakara braucienos, par prioritāti izvirzot drošību un pārliecību vājā apgaismojumā.


Pieejamība ir galvenais, un mūsu skrejritenis ir par konkurētspējīgu cenu, padarot to par pievilcīgu iespēju tiem, kas meklē kvalitāti bez kompromisiem. Izmantojot rūpnīcas tiešo pārdošanu, varat izbaudīt ar funkcijām bagāta un ērta skrejriteņa priekšrocības par nepārspējamu cenu.

Populāri tagi: vecāka gadagājuma cilvēku atpūtas motorolleru, Ķīnas vecāka gadagājuma atpūtas motorolleru ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
