
Elektriskie triki senioriem
Izbaudiet komforta un ērtības iemiesojumu ar mūsu elektriskajiem trīsriteņiem senioriem, kas ir pārdomāti izstrādāti, lai apmierinātu vecāku braucēju unikālās vajadzības, kuri meklē uzticamu un ērtu pārvietošanās veidu. Šie trīsriteņi, kas izstrādāti ar 500 W 25-magnētu motoru no Zhengxuanbo, nodrošina...
Produkta ievads
| Jauda | 501 - 800W |
| spriegums | 48V |
| Modeļa numurs | XL-JKC |
| Maksimālais ātrums | Mazāks vai vienāds ar 30 km/h |
| Uzlādes laiks (h) | 7-9h |
| Pakāpju spēja | Lielāks vai vienāds ar 25 grādiem |
| Braukšanas nobraukums | 50-70km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CE |
| Pasažieri | 3 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais cilindrs + aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 3.00-8 |
| Pašmasa | 100-200 kg |
| Kravas ietilpība | 200-300 kg |
| Braukšanas veids | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Izcelsmes vieta | Tiaņdzjiņa |
| Izmērs | 132*71*65 |
| Atslēgvārdi | Motorizēts trīsritenis pieaugušajiem |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| Sertifikācija | CE |
| Motors | 500W |
| Bremze | Bungu bremze |
| Kontrolieris | 12 caurules |
| Ātrums | 28km/h |
| Maksimālā ielāde | 200 kg-300kg |
| Logotips | Pielāgots |
| Kāpšanas spējas | 25 grādi |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Motorizēts trīsritenis pieaugušajiem, kas iepakots kartona iepakojumā / dzelzs rāmis pēc izvēles |
| Piegādes spēja | 10000 asmeņu/asmeņu nedēļā |


Jusong mazā piecu caurumu dokstacijas vārpsta, kas apvienota ar papildu 48/60 akumulatoru, piedāvā pielāgojamību un efektivitāti, kas pielāgota individuālajām vēlmēm. 48 V-60V universālais 12-caurules viedais kontrolieris optimizē trīsriteņa veiktspēju, nodrošinot vienmērīgu un atsaucīgu braukšanu. Izvēlieties no papildu 48V60/20/32AH viedo mainīgas frekvences lādētāju klāsta, kas nodrošina daudzpusību un ērtu uzlādi.


Izstrādāti, domājot par vecāku komfortu, trijiem ir motocikla hidrauliskā priekšējā dakša, kas nodrošina vienmērīgu un kontrolētu braukšanu. Sabiezinātais putu sēdekļa spilvens nodrošina optimālu komfortu ilgstošu braucienu laikā. Salokāmais bērnu sēdeklītis piešķir ģimenei draudzīgu pieskārienu, ļaujot senioriem dalīties braukšanas priekā ar saviem mazbērniem.


Elektroforētiskā krāsas apdare uzlabo trīsriteņu estētisko pievilcību, vienlaikus palielinot izturību. Plastmasas aizmugurējais bagāžnieks nodrošina praktisku vietu personīgo mantu uzglabāšanai, papildinot trīsriteņu funkcionalitāti.

Populāri tagi: elektriskie trīsriteņi senioriem, Ķīna elektriskie trīsriteņi senioriem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
