
Elektriskie trīsriteņu velosipēdi
Dodieties revolucionārā ceļojumā ar mūsu elektriskajiem trīsriteņu velosipēdiem, kas ir jaudas, izturības un pārdomāta dizaina saplūšana, kas izstrādāta, lai no jauna definētu jūsu braukšanas pieredzi. Šo novatorisko velosipēdu pamatā ir milzīgs 800 W motors, kas nodrošina aizraujošu un dinamisku braukšanu, kas bez piepūles...
Produkta ievads
| Jauda | 801-1000W |
| spriegums | 60V |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XL-LHY |
| Uzlādes laiks (h) | 7-9h |
| Pakāpju spēja | Lielāks vai vienāds ar 25 grādiem |
| Braukšanas nobraukums | 30-50km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CE |
| Pasažieri | 3 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais cilindrs + aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 3.00-10 |
| Pašmasa | 100-200 kg |
| Kravas ietilpība | 200-300 kg |
| Braukšanas veids | Elektriskā |
| Izcelsmes vieta | Tianjin Ķīna |
| Produkta nosaukums | Elektriskais trīsritenis |
| Jauda | 800W |
| Akumulators | 60V20AH svina-skābes akumulators |
| Maksimālais ātrums (km/h) | 25-30km/h |
| Riepa | 3.{1}} Vakuuma riepa |
| Bremze | Priekšējā un aizmugurējā trumuļa bremze |
| Kontrolieris | 15 caurules |
| Rāmis | Tērauda rāmis |
| Priekšējie lukturi | LED priekšējais lukturis |
| Iepakošana un piegāde | |
| Osta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Piegādes spēja | 1000 asmeņu/asmeņu nedēļā |


Atvadieties no trauksmes attāluma ar īpaši ilgstošu akumulatoru, kas nodrošina ilgstošu braucienu bez biežas uzlādes. Šie trīsriteņu transportlīdzekļi, kas paredzēti visiem gadalaikiem, ir aprīkoti ar amortizatoru un pārsegu, kas piedāvā nepārspējamu aizsardzību pret elementiem. Lietus vai sniegs, jūs varat droši orientēties apkārtnē, neapdraudot komfortu vai drošību.


Mūsu elektriskajiem trīsriteņu velosipēdiem ir stilīga un videi draudzīga krāsa, kas apliecina apņemšanos ievērot ilgtspējību un estētiku. Eksterjers ir ne tikai pievilcīgs, bet arī izturīgs, nodrošinot, ka jūsu velosipēds nezaudēs galvu arī turpmākajos gados.


Šie elektriskie trīsriteņu velosipēdi, kas ir par konkurētspējīgu cenu un ir pieejami tiešajā rūpnīcā, piedāvā nepārspējamu veiktspējas, izturības un stila kombināciju. Jautājiet tūlīt un pasūtiet savu elektrisko trīsriteņu transportlīdzekli un pievienojieties kustībai uz jaunu mobilitātes laikmetu, kurā saplūst jauda, izturība un pārdomāts dizains, lai iegūtu nepārspējamu braukšanas pieredzi.
Populāri tagi: elektriskie trīsriteņu velosipēdi, Ķīnas elektrisko trīsriteņu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
