Elektriskais velosipēds ar platām riepām
platas riepas elektriskais velosipēds ar 21-ātruma pārnesumu sistēmu, alumīnija sakausējuma rāmi, 20-collu riepām, ko darbina 48 V litija akumulators, disku bremžu sistēma, 10,4 AH akumulatora ietilpība, centrālais motors un maksimālais ātrums 30-50 km/h. Turklāt elektriskais velosipēds piedāvā trīs braukšanas režīmus: elektrisko, pedāļa palīdzību un manuālo, kā arī USB uzlādi un viedo LCD displeju.
Produkta ievads
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| Spriegums | 48V |
| Barošanas avots | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,4 AH |
| Griezes moments | 30-50 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Centrālais motors |
| Akumulatora pozīcija | Leju caurule |
| Riepu platums | 20*4" |
| Izcelsmes vieta | Anhui, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K6 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Produkta nosaukums | elektriskais kalnu velosipēds |
| Materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Krāsas | Melns un pielāgots |
| Logotips | Pieejams pielāgots logotips |
| Iepakojums | Mazumtirdzniecības komplekts |
| MOQ | 1 |
| Akumulators | 48V 10,4AH litija akumulators |
| Motora jauda | 350W/750W1000W bezsuku motors |
| Bremze | Disku bremzes |
| Rāmis | Alumīnija sakausējums |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1gab / fiksēts putuplasts, Kartons: Koka kastes. |
| Osta | Šanhaja, Šendžena, Ningbo, |
| Piegādes spēja | 1000 gab/gab. mēnesī |

Šī elektriskā velosipēda pamatā ir izturīgs 350 W-1000W spieķu riteņa motors, kas dzen jūs ar ātrumu no 25 km/h līdz aizraujošam 50 KM/stundā. Šis velosipēds, ko darbina 48 V10,4 A litija akumulators, nodrošina iespaidīgu 40 kilometru attālumu ar vienu uzlādi, nodrošinot, ka varat viegli pārvarēt ikdienas braucienus vai izpētīt ainaviskus maršrutus.

Izstrādāts gan komfortam, gan izturībai, Wide Tire elektriskajam velosipēdam ir specializēts bļodas komplekts un alumīnija sakausējuma sēdekļa caurule. Speciālās riepas 20*4,0, kas paredzētas elektriskajiem transportlīdzekļiem, piedāvā optimālu saķeri un stabilitāti, nodrošinot vienmērīgu braukšanu dažādos apvidos. Vieglais alumīnija sakausējuma rāmis, horizontālais rokturis un daļēji alumīnija sakausējuma salokāmais pedālis veicina velosipēda vieglo salocīšanas mehānismu, nodrošinot vieglu transportēšanu un uzglabāšanu.
|
Citi: Peilin ziedu cilindra centrālā vārpsta, Shimano 7-ātruma pārnesumkārba, magnija sakausējuma priekšējā dakša, šķidro kristālu displeja instruments, jaudas sensora kontrolieris, karoga aviācijas motors, priekšējās un aizmugurējās augstas veiktspējas mehāniskās disku bremzes, Eiropas standarta DC2A ātrais lādētājs . |
|||
Populāri tagi: platu riepu elektriskais velosipēds, Ķīnas plato riepu elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: nē
Nākamo: Elektriskais tauku velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








