
Pieaugušo elektriskie trīsriteņi
Vienkāršs atvērts trīsritenis Triciclo De Carga ar grozu
Produkta ievads
| Jauda | 351 - 500w |
| spriegums | 60V |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XL-A7 |
| Uzlādes laiks (h) | 5-7h |
| Pakāpju spēja | Lielāks vai vienāds ar 25 grādiem |
| Braukšanas nobraukums | 50-70km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | EEK, CCC |
| Pasažieri | 2 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais cilindrs + aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 3.00-8 Tērauda riteņa loks |
| Pašmasa | Mazāks vai vienāds ar 100 kg |
| Kravas ietilpība | 200-300 kg |
| Braukšanas veids | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | Putians |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Izmērs | 1840 * 730 * 1010 mm |
| Transportlīdzekļa svars: | 97 kg |
| Motors: | 60V 500W |
| Kontrolieris: | 60 V 12-Caurule |
| Akumulators: | 20AH |
| Priekšējais amortizators: | Iekšējais atsperes hidrauliskais amortizators |
| Aizmugurējā ass: | Centra diferenciāļa sadalījums |
| Displejs: | Digitāls |
| Instrumenta displeja saturs: | Akumulators/Spriegums/Ātrums |
| Priekšējie lukturi: | LED |
| Iepakojuma detaļas | Kartona iepakojums |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 184X73X101 cm |
| Viena bruto svars: | 100.{1}} kg |


Mūsu tricikli ar rumbas bremzēm gan priekšā, gan aizmugurē nodrošina drošu bremzēšanas spēku, nodrošinot jūsu drošību katrā braucienā. Modernās bezkameru riepas ne tikai uzlabo vispārējo veiktspēju, bet arī veicina vienmērīgāku un izturīgāku braucienu, ļaujot jums viegli šķērsot dažādus reljefus.


Mūsu trīsriteņi, kas paredzēti komfortam un ērtībai, lepojas ar piecu zvaigžņu ūdensizturīgu stūri, kas nodrošina drošu saķeri pat nelabvēlīgos laikapstākļos. Videi draudzīgā krāsas krāsa ne tikai piešķir izsmalcinātību, bet arī atspoguļo mūsu apņemšanos ievērot ilgtspējīgas un videi draudzīgas ražošanas metodes.


Mūsu pieaugušo elektriskie trīsriteņi atšķiras ne tikai ar to izcilajām īpašībām, bet arī par pieņemamu cenu. Par konkurētspējīgām cenām šie trīsriteņi piedāvā nepārspējamu kvalitātes un vērtības kombināciju. Izmantojiet mūsu rūpnīcas tiešās pārdošanas priekšrocības, lai izjustu ērtības, veiktspēju un stilu, ko mūsu trīsriteņi sniedz jūsu ikdienas braucieniem. Laipni lūdzam jautāt un pasūtīt — mainiet savu braucienu ar mūsu pieaugušajiem paredzētajiem elektriskajiem trīsriteņiem jau šodien!
Populāri tagi: pieaugušo elektriskie trīsriteņi, Ķīnas pieaugušo elektrisko trīsriteņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
