Elektriski saliekams E-Bike Velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 ātrumi |
| Rāmja materiāls | Alumīnijs |
| Riteņa izmērs | 20" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,5 AH |
| Citi atribūti | |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K3 |
| Maksimālais ātrums | <30km/h |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Tips | saliekams 20" ebike |
| Funkcija | trekna riepa |
| Motora jauda | 48V350W |
| Displejs | LCD |
| Akumulators | 48V 10,4Ah litija akumulators |
| Pārslēdzējs | Shimano 7 ātrumu pārslēdzējs |
| Riepu platums | 4.0 TAUKU RIEPA |
| Bremze | Disku bremzes |
| Priekšējā dakša | Alumīnija sakausējuma dakša |
| Gaisma | LED gaisma |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 85% SKD 1 jūras derīga kartona kārba |
| Osta | Tjandzjiņas osta |
| Piegādes spēja | 1000 komplekti/komplekti mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu visprogresīvāko elektrisko salokāmo e-velosipēdu — mūsdienu inženierijas brīnumu, kas izstrādāts, lai uzlabotu jūsu pārvietošanās pieredzi. Šis elektriskais velosipēds ar gludu un pielāgojamu krāsu paleti ir ne tikai praktisks pārvietošanās veids, bet arī stilīgs izskats.

Aprīkots ar jaudīgu 350 W-1000W spieķu riteņu motoru, mūsu e-velosipēds bez piepūles brauc ar ātrumu no 25 km/h līdz iespaidīgam 50 km/h, nodrošinot ātru un efektīvu braukšanu. 48V10.4A litija akumulators nodrošina iespaidīgu 40 kilometru attālumu ar vienu uzlādi, padarot to par uzticamu pavadoni jūsu ikdienas braucienos.

Precīzi izstrādātā alumīnija sakausējuma sēdekļa caurule un horizontālais rokturis veicina velosipēda vieglo, bet izturīgo struktūru. Speciālās 20*4.0 riepas elektriskajiem transportlīdzekļiem, kā arī specializētā 7-ātruma Shimano brīvgaita nodrošina izcilu saķeri un vadāmību, padarot tās piemērotas dažādiem reljefiem.

Shimano TX50 pārslēdzējs un ZT50 aizmugurējais pārslēdzējs nodrošina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu, nodrošinot vienmērīgu un patīkamu braukšanas pieredzi. Mūsu e-velosipēda bremžu sistēma ir visaugstākajā līmenī, un tajā ir speciālas mehāniskās disku bremzes gan priekšā, gan aizmugurē, kas garantē uzticamu bremzēšanas spēku jebkuros apstākļos.

Drošība un ērtības ir vissvarīgākie, un mūsu elektriskais saliekamais e-velosipēds ir aprīkots ar visaptverošu apgaismojuma sistēmu. Ūdensnecaurlaidīgie savienotāji, skaņas signāls, priekšējie lukturi un stūres funkcijas nemanāmi integrējas, nodrošinot redzamību nakts braucienos. Aizmugures luktura vienvirziena bremžu gaismas funkcija piešķir papildu drošības līmeni.

Izbaudiet daudzpusību, izmantojot trīs atšķirīgus braukšanas režīmus: tīri elektrisks braukšanai bez piepūles, elektriskā jaudas palīgierīce, lai vajadzības gadījumā palielinātu, un cilvēka vadīta braukšana tradicionālai riteņbraukšanas pieredzei. Integrētais 12-magnētiskais ātruma sensors un 5-ātruma modeļa instruments ar USB uzlādi un P68 hidroizolāciju uzlabo velosipēda tehnoloģiskās spējas.
Izmantojot rūpnīcas cenas, mūsu elektriskais saliekamais e-velosipēds piedāvā nepārspējamu veiktspējas, stila un pieejamības kombināciju. Nepalaidiet garām iespēju mainīt savu braucienu uz darbu un mājām – jautājiet un pasūtiet jau šodien!
Populāri tagi: elektriski saliekamo e-velosipēdu velosipēdu, Ķīnas elektrisko saliekamo e-velosipēdu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








