Visurgājējs kalnu velosipēds Fat Tire
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 26" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,4 AH |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-X6 |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Riepu platums | 26*4" |
| Izcelsmes vieta | Guangxi, Ķīna |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | <30km/h |
| Produkta nosaukums | Elektriskais velosipēds |
| Akumulators | 48v 10,4Ah litija akumulators |
| Motora jauda | 350-1000w |
| Rāmis | Alumīnija sakausējums |
| Bremze | Dis-bremzes |
| Ātrums | 7 ātruma pārnesumi |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Garantija | 1 gads |
| Riepa | 26*4.0 |
| Neto svars | 28 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Vispirms polimaisā, tad kartona kastītē |
| Osta | šenžena |
| Piegādes spēja | 5000 komplekti/komplekti nedēļā |

Iepazīstinām ar mūsu All Terrain Fat Tire Mountain Ebike — izturīgu un daudzpusīgu elektrisko velosipēdu, kas izstrādāts, lai ar stilu un jaudu iekarotu dažādas ainavas. Šis velosipēds ar riepu izmēru 26 x 4.{2}} nodrošina izcilu saķeri un stabilitāti, padarot to par ideālu pavadoni bezceļa piedzīvojumiem.

Izsakiet savu personīgo stilu, izmantojot dažādas pielāgojamas krāsas kalnu motociklam All Terrain Fat Tire. Izgatavots no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma, šis velosipēds rada ideālu līdzsvaru starp izturību un pārnesamību, sverot 29 kg, bet ar 150 kg kravnesību, nodrošinot izturīgu un uzticamu braukšanu dažāda izmēra braucējiem.

Izbaudiet bezceļu izpēti ar jaudīgo 350 W-1000W motoru, kam ir 12 G spieķi uzlabotai veiktspējai. 48V10.4A-48V25A litija akumulators nodrošina jūsu ceļojuma spēku, nodrošinot iespaidīgu 40 līdz 80 kilometru attālumu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nesteidzīgu 25 stundu kruīzu vai alkstiet pēc 50 stundas ātruma sprinta, šis ebike nodrošina dinamisku un aizraujošu braucienu.
Populāri tagi: kalnu motociklu visurgājēju riepu, Ķīna kalnu motociklu visurgājēju riepu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Ebikes pieaugušajiem
Nākamo: Bezceļu elektriskais velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








