Bezceļu elektriskais velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 26" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | F&R - Troses vilkšanas disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,5Ah |
| Citi atribūti | |
| Griezes moments | 60-70NM |
| Uzlādes laiks | 3~6/H |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Leju caurule |
| Riepu platums | 26*4 |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-X5 |
| Diapazons uz jaudu | 40-45km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Produkta nosaukums | Elektriskais velosipēds ar taukiem |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| Motora jauda | 350 W (500 W/750 W pēc izvēles) |
| Maksimālā slodze | 180 kg |
| Neto svars | 30 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Iepakots 5-kārtu kartona kastītē |
| Osta | Guandžou |
| Piegādes spēja | 800 gab./gab. mēnesī |

Izsakiet savu individualitāti, pielāgojot to ar dažādām krāsām, kas pieejamas jūsu bezceļu elektriskajam velosipēdam. Izgatavots no viegla, taču izturīga alumīnija sakausējuma, velosipēds rada perfektu līdzsvaru starp pārnēsājamību un izturību, sverot tikai 29 kg, vienlaikus lepojas ar 150 kg kravnesību, nodrošinot izturību un stabilitāti jūsu bezceļa apstākļos.

Atbrīvojiet jaudu, izmantojot 350 W-1000W motoru, kas aprīkots ar 12 G spieķiem, lai uzlabotu veiktspēju. 48V10.4A-48V25A litija akumulators nodrošina jūsu ceļojuma spēku, nodrošinot iespaidīgu diapazonu no 40 līdz 80 kilometriem. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar nesteidzīgu ātrumu 25 stundā vai alkstat pēc adrenalīna pieplūduma ar ātrumu 45 stundā, bezceļu elektriskais velosipēds nodrošina aizraujošu un dinamisku braucienu.

Velosipēdam, kas ir izstrādāts bezceļa izaicinājumiem, ir izturīgs gultņu bļodas komplekts, Shimano komponenti, piemēram, TX50 pārslēdzējs, ZT50 aizmugurējais pārslēdzējs un 7-ātruma brīvgaita, kas nodrošina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu nelīdzenā reljefā. Sniega motocikla eļļas dzeltenā amortizējošā priekšējā dakša un 26*4.0 speciālās riepas garantē komfortablu braukšanu, amortizējot triecienus un vieglu navigāciju pa nelīdzenām virsmām.
Populāri tagi: bezceļu elektriskais velosipēds, Ķīna bezceļu elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







