Visurzemes elektriskais saliekamais velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,5Ah |
| Citi atribūti | |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Riepu platums | 20*4" |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K4 |
| Diapazons uz jaudu | 35-45km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | 60-70Nm |
| Produkta nosaukums | Elektriskais fording velosipēds |
| Akumulatora ietilpība | 48 V 10,5 ah (13 Ah, 15 Ah pēc izvēles) |
| Motora jauda | 500 W (750 W/1000 W pēc izvēles) |
| Kontrolieris | 48V sinusoidālais viļņu inteliģentais kontrolieris |
| Dispaly | LCD digitālais displejs |
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Logotips | OEM pieņemams |
| Amortizators | Rāmja piekare |
| Neto svars | 28 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Iepakots 5-kārtu kartona kastītēs |
| Osta | Šeņdžeņas jūras osta |
| Piegādes spēja | 800 gab./nedēļā |

Uzsāciet jaunu piedzīvojumu ēru ar mūsu All Terrain elektrisko saliekamo velosipēdu, inovācijas un izturīga dizaina saplūšanu, kas no jauna definē daudzpusību elektrisko velosipēdu pasaulē. Izgatavots no aviācijas alumīnija sakausējuma, rāmis ir ne tikai viegls, bet arī izcili izturīgs, nodrošinot izturīgu pavadoni jūsu bezceļa izbraucieniem.

Cīņa ar nelīdzenu reljefu kļūst par vieglu, izmantojot amortizējošu priekšējo dakšu, nodrošinot vienmērīgu un ērtu braukšanu pat uz vissarežģītākajām virsmām. Velosipēda pielāgošanās spējas vēl vairāk uzlabo ūdensnecaurlaidīgais instrumentu panelis, kas piešķir mūsdienīguma pieskaņu, vienlaikus nodrošinot izturību dažādos laikapstākļos.

Šis elektriskais saliekamais velosipēds ar trim dinamiskiem braukšanas režīmiem pielāgojas visām jūsu vajadzībām. Bez piepūles pārslēdzieties starp Pure Electric Riding, lai iegūtu aizraujošu, ar motoru darbināmu braucienu, elektrisko braukšanu, lai iegūtu papildu stimulu, iekarojot kalnus, un manuālo braukšanu, lai iegūtu tradicionālu riteņbraukšanas pieredzi. Nemanāma pāreja starp režīmiem piedāvā pielāgotu un patīkamu braukšanas pieredzi visām vēlmēm.

Piedzīvojumus nodrošina 48V10,4A litija akumulators, izturīgs enerģijas avots, kas ar vienu uzlādi dzen velosipēdu ar ievērojamu 60 kilometru attālumu. Atvadieties no satraukuma, pētot reljefu tālu un plaši, pārliecinoties par uzticamu akumulatora darbības laiku.

Izbaudiet izpētes brīvību ar velosipēdu, kas paredzēts visiem reljefiem. No pilsētas ielām līdz nelīdzenām takām – mūsu All Terrain elektriskais saliekamais velosipēds ir jūsu biļete uz nepārspējamiem piedzīvojumiem. Izdevīgās cenas apvienojumā ar rūpnīcas tiešo pārdošanu padara šo elektrisko velosipēdu par neatvairāmu izvēli tiem, kas meklē veiktspējas un cenas sajaukumu.
Populāri tagi: visurgājējs elektriskais saliekamais velosipēds, Ķīna visurgājēju elektrisko saliekamo velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








