Fat Tire elektriskais velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Riteņa izmērs | 20*4.0 |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 48V15A |
| Uzlādes laiks | 6h |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Lejas caurules akumulators |
| Riepu platums | 20*4" |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K12 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Bļodu komplekts | īpašs bļodu komplekts elektriskajiem transportlīdzekļiem |
| Instruments | 5-ātruma modelis ar USB uzlādi, P68 ūdensizturīgs |
| Ieslēgts Izslēgts | Trīs vienā signāltaures priekšējo lukturu stūrēšanas funkcija |
| Bremžu svira | Ūdensizturīgs savienotājs, izslēdziet bremžu sviru |
| Disku bremzes | speciālas mehāniskās disku bremzes priekšējiem un aizmugurējiem elektriskajiem transportlīdzekļiem |
| Ķēde | 120 sekciju īpaša pretrūsas ķēde elektriskajiem transportlīdzekļiem |
| Priekšējā dakša | Īpaša eļļas dzeltena amortizējoša priekšējā dakša sniega motocikliem |
| Galvenā līnija | Viena līdz septiņa P68 ūdensnecaurlaidīga līnija |
| Pastiprinātājs | Integrēts 12-magnētiskais ātruma sensors |
| Pēdu atbalsts | sabiezināts sniega motociklu elektriskajiem transportlīdzekļiem |
| Piegādes spēja | 9999 kastītes/kastes mēnesī |

Dodieties izcilā piedzīvojumā ar mūsu moderno Fat Tire elektrisko velosipēdu — jaudīgu un daudzpusīgu braucienu, kas paredzēts dažādu reljefu iekarošanai ar stilu un precizitāti. Šis elektriskais velosipēds ar izturīgu 350 W-1000W spieķu riteņa motoru nodrošina aizraujošu ātruma diapazonu no 25 KM/h līdz aizraujošiem 50 KM/h, padarot katru braucienu par aizraujošu izpēti.

Atšķirīgās 20*4,0 speciālās riepas elektriskajiem transportlīdzekļiem, apvienojumā ar īpašu trauku komplektu elektriskajiem transportlīdzekļiem, nodrošina izcilu saķeri un stabilitāti neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties pilsētas ielās vai braucat pa bezceļa takām. Augsta oglekļa tērauda rāmis, kas sver 33 kg, nodrošina perfektu līdzsvaru starp spēku un veiklību, solot izturīgu, taču veiklu braukšanas pieredzi.

Velosipēds, kas paredzēts pielāgošanai, atbalsta dažādu krāsu spektru, kas atbilst jūsu personīgajam stilam, nodrošinot, ka jūsu Fat Tire elektriskais velosipēds nav tikai pārvietošanās veids, bet arī jūsu individualitātes atspoguļojums. Alumīnija sakausējuma sēdekļa caurule, horizontālais rokturis un sēdekļa caurules skava veicina velosipēda gludo estētiku, vienlaikus uzlabojot kopējo izturību.
Populāri tagi: tauku riepu elektriskais velosipēds, Ķīnas tauku riepu elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








