Riepu kalnu e-velosipēds pieaugušajiem
Produkta ievads
| Zobrati | Viens ātrums |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņa izmērs | 300-8 |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Svina-skābes AKUMULATORS |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 20Ah |
| Citi atribūti | |
| Griezes moments | 50-60 Nm |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K15 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | <30km/h |
| Uzlādes laiks | 6-8H |
| Motora pozīcija | Centrālais motors |
| Akumulatora pozīcija | Leju caurule |
| Kontrolieris | 12 caurule |
| Atslēgvārdi | elektriskais trīsritenis |
| Displejs | LCD displejs |
| Nominālā pasažieru ietilpība | Trīs sēdvietas |
| Iekraušanas jauda | 300kg |
| Gaisma | LED gaisma |
| Kopējā dimensija | 155*75*110cm |
| Iepakojuma izmēri | 137*72*65cm |
| Riepu loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepas | Bezkameru riepa |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kartona iepakojums |
| Osta | Tianjin |
| Piegādes spēja | 5000 gab/gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu Riepu kalnu e-velosipēdu pieaugušajiem — elektrisko riteņbraukšanas inovāciju virsotni, kas nemanāmi apvieno jaudu, veiktspēju un izturību, lai no jauna definētu jūsu bezceļa piedzīvojumus. Šis e-velosipēds ir izstrādāts, domājot par zinošākiem braucējiem, un tam ir daudz funkciju, kas to izceļ kalnu riteņbraukšanas jomā.

Izsakiet savu individualitāti ar pielāgojamu krāsu paleti, kas atbalsta personalizāciju, ļaujot jums braukt stilīgi. Mūsu e-velosipēds, ko darbina izturīgs 350 W-1000W spieķu riteņu motors, virza jūs cauri dažādiem apvidiem ar ātrumu, sākot no ērta 25 km/h līdz aizraujošam 50 km/stundā. 48V10.4A litija akumulators nodrošina dāsnu 40 kilometru diapazonu, nodrošinot pietiekamu jaudu garām kalnu takām.

Precīzi izstrādātais alumīnija sakausējuma rāmis nodrošina perfektu līdzsvaru starp izturību un svaru, veicinot e-velosipēda kopējo izturību un manevrētspēju. Šis e-velosipēds sver 30 kg un kravnesību — 150 kg, un tas ir gan izturīgs, gan daudzpusīgs, un tas spēj viegli tikt galā ar kalnu ainavu izaicinājumiem.

Pārliecinoties, pārvietojieties pa nelīdzenu apvidu, pateicoties specializētajam bļodu komplektam, kas paredzēts elektriskajiem transportlīdzekļiem, un 20*4,0 speciālajām riepām, kas pielāgotas piedzīvojumiem bezceļa apstākļos. Eļļas dzeltenā amortizējošā priekšējā dakša vēl vairāk uzlabo braukšanas pieredzi, nodrošinot vienmērīgu un ērtu braukšanu pa dažādām virsmām.

Pielāgots daudzpusībai, Tire Mountain e-Bike piedāvā trīs braukšanas režīmus – tīri elektrisku, elektrisko jaudas palīgierīci un cilvēka vadītu braukšanu. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku elektrības ērtībām vai izaicinājumam mīt pedāļus dabā, šis e-velosipēds bez piepūles pielāgojas jūsu vēlmēm.

Drošība ir vissvarīgākā ar tādām funkcijām kā īpašas mehāniskās disku bremzes priekšējiem un aizmugurējiem elektriskajiem transportlīdzekļiem, ūdensnecaurlaidīgi savienotāji un vienvirziena bremžu gaismas funkcija. 12-magnētiskā ātruma sensora integrācija jūsu braucieniem piešķir papildu efektivitāti.
Par izdevīgu cenu rūpnīcas tiešās pārdošanas dēļ, mūsu Tire Mountain e-velosipēds ir pieņemamas cenas iemiesojums, neapdraudot kvalitāti. Aicinām uzdot jautājumus un pasūtīt, mudinot jūs doties aizraujošā kalnu riteņbraukšanas ceļojumā ar e-velosipēdu, kas atbilst un pārsniedz jūsu cerības. Jautājiet un pasūtiet tūlīt, lai izjustu mūsu Riepu kalnu e-velosipēda jaudīgo un aizraujošo veiktspēju. Pievienojies piedzīvojumam jau šodien!
Populāri tagi: riepu kalnu e-velosipēds pieaugušajiem, Ķīnas riepu kalnu e-velosipēds pieaugušajiem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






