Visurgājējs Fat Tire elektriskais kalnu velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 26" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,5AH |
| Citi atribūti | |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Leju caurule |
| Viedais tips | Sensors, elektronisks, digitāls |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-X8 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Produkta nosaukums | Elektriskais pilsētas velosipēds |
| Akumulators | 48V 10,5Ah litija akumulators |
| Motora jauda | 750w |
| Displejs | LCD displejs |
| Bremze | Hidrauliskās disku bremzes |
| Priekšējā dakša | Sniega motociklu eļļas dzeltenās trieciendakšas |
| Riepa | 26"*4.0 |
| Gear | SHIMANO 7 ātrumi |
| Kontrolieris | 9 Tube 25A Positive Xuan Wave Brushless |
| Mērītājs | centra vadība ar lielu krāsu ekrānu P68, ūdensizturīgs |
| Piegādes spēja | 600 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu visurgājēju elektrisko kalnu velosipēdu, kas ir izturīgs un daudzpusīgs pavadonis, kas paredzēts jebkuras ainavas iekarošanai ar stilu un spēku. Ar gludu 26 x 4.{3}} rāmi un pielāgojamām krāsu opcijām šis velosipēds nav tikai pārvietošanās veids; tas ir piedzīvojumu un individualitātes apliecinājums.

Alumīnija sakausējuma rāmis, kas sver tikai 29 kg, nodrošina perfektu līdzsvaru starp spēku un veiklību, nodrošinot vienmērīgu un kontrolētu braukšanu. Pateicoties lielajai 150 kg kravnesībai, dažāda izmēra braucēji var droši izpētīt dabā, sākot no sarežģītām kalnu takām līdz līkumotām pilsētas ielām.

Šī elektriskā kalnu velosipēda pukstošā sirds ir tā jaudīgais 350 W-1000W motors, kas ir nemanāmi integrēts ar 12 G spieķiem, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un izturību. Pārī ar lielas ietilpības 48V10.4A-48V25A litija akumulatoru, velosipēds lepojas ar iespaidīgu 40 līdz 80 kilometru attālumu. Neatkarīgi no tā, vai braucat ar komfortablu ātrumu 25 stundā vai pārsniedzot ierobežojumus ar ātrumu 50 stundā, šis velosipēds nodrošina aizraujošu un dinamisku braukšanas pieredzi.

Velosipēdam, kas izstrādāts precizitātei un uzticamībai, ir gultņa bļodas komplekts, Shimano komponenti, piemēram, TX50 pārslēdzējs, ZT50 aizmugurējais pārslēdzējs un 7-ātruma brīvgaita. Speciālās 26*4.0 riepas apvienojumā ar sniega motociklu eļļas dzelteno amortizējošu priekšējo dakšu garantē izcilu saķeri un vadāmību, bez piepūles vadāmu dažādos apvidos.

Drošība ir galvenā prioritāte, par ko liecina īpašas mehāniskās disku bremzes gan priekšējiem, gan aizmugurējiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Velosipēds ir aprīkots ar inteliģentu centrālās vadības lielu krāsu ekrānu ar P68 hidroizolāciju, kas nodrošina būtisku informāciju jūsu rokai. Visaptverošā apgaismojuma sistēma ietver trīs-vienā kreisās un labās puses stūres funkciju automašīnas lukturos, savukārt aizmugurējais lukturis piedāvā četri vienā kreiso un labo pagrieziena bremžu gaismas funkciju, uzlabojot redzamību un drošību jūsu brauciena laikā.
Mūsu visurgājējs elektriskais kalnu velosipēds par konkurētspējīgu cenu un pieejams tiešajā rūpnīcas pārdošanā, aicina jūs interesēties un pasūtīt jau šodien. Uzlabojiet savu braukšanas pieredzi, izpētiet jaunus apvāršņus un izbaudiet dažādu ainavu iekarošanu ar šo moderno un stilīgo elektrisko pavadoni!
Populāri tagi: visurgājēju riepu elektriskais kalnu velosipēds, Ķīnas visurgājēju riepu elektrisko kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








