Tauki Riepa Elektriskais Kalns
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Viedais tips | Elektroniska, digitāla |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-X2-A |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Produkta nosaukums | Elektriskais velosipēds |
| Akumulators | 48V 10,4Ah litija akumulators |
| Motora jauda | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Rāmis | Alumīnija sakausējums |
| Bremze | Dis-bremzes |
| Motors | 350W--1000W |

Atbrīvojiet bezceļu izpētes aizraušanos ar mūsu visprogresīvāko Fat Tire elektrisko kalnu velosipēdu. Šis velosipēds ir rūpīgi izstrādāts, lai iekarotu izaicinošus apvidus, un tas nevainojami apvieno spēku, daudzpusību un stilu, lai radītu izcilu āra piedzīvojumu. Ar pielāgojamām krāsām, gludu alumīnija sakausējuma rāmi un 29 kg neto svaru šis velosipēds nodrošina perfektu līdzsvaru starp estētiku un veiktspēju.

Ar dinamisku 350 W-1000 integrētu riteņu motoru darbināmais Fat Tire elektriskais kalnu velosipēds nodrošina ātrumu no komfortablas 25/stundas līdz aizraujošam 45/stundā, nodrošinot aizraujošu un efektīvu braucienu pa kalniem, takām un nelīdzenām ainavām. . Litija akumulators, kas pieejams dažādās ietilpībās no 48V10,4A līdz 48V25A, nodrošina iespaidīgu diapazonu no 40 kilometriem līdz ievērojamiem 80 kilometriem, ļaujot ar vienu uzlādi izpētīt tālu un tālu.

Navigāciju dažādos apvidos atvieglo īpašas funkcijas, tostarp sniega motocikla eļļas dzeltenās amortizējošās priekšējās dakšas, 26 x 4.0 speciālās riepas elektriskajiem transportlīdzekļiem un Shimano 7-ātruma brīvgaita, kas nodrošina nevainojamu pārnesumu pārslēgšanu. . Ūdensnecaurlaidīgais blīvējums uz centrālās ass kopā ar īpašo pretrūsas ķēdi nodrošina izturību un ilgmūžību pat sarežģītos laika apstākļos.
|
Produkta parametri |
|||
|
Izmērs: |
26 collas |
Rāmja materiāls: |
Aviācijas alumīnija sakausējums |
|
Ielādēt: |
150 kg |
elektriskās mašīnas: |
500-1000W |
|
Akumulators: |
48v10.4a litija akumulators |
Neto svars: |
28 kg |
Populāri tagi: tauku riepu elektriskā kalna, Ķīnas tauku riepu elektriskā kalna ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








