Elektriskais velosipēds ar akumulatoru
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņa izmērs | 24" |
| spriegums | 36V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Dubultā V bremze |
| Akumulatora ietilpība | 8 Ah |
| Citi atribūti | |
| Motora pozīcija | priekšējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Viedais tips | Elektroniska, digitāla |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | TJFSD-F12 |
| Diapazons uz jaudu | 10 - 30 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Uzlādes laiks | <1 hour |
| Zīmols | FYCL |
| Produkta nosaukums | Elektriskais pilsētas velosipēds |
| Akumulators | 36V litija akumulators |
| Tips | 24'' E-velosipēds |
| Motora jauda | 250W/350W/500W/750W/1000W |
| Logotips | Pielāgots logotips |
| Ātrums | 30-50 km/h |
| Kontrolieris | Inteliģents bezsuku |
| Atslēgas vārdi | Elektriskais velosipēds |
| Bremze | Disku bremzes |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 gab./ctn |
| Piegādes spēja | 500 komplekti / komplekti dienā |

Iepazīstinām ar mūsu akumulatoru elektrisko velosipēdu, kas ir nevainojams stila, veiktspējas un ērtības apvienojums, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai mainītu jūsu braukšanas pieredzi. Šis velosipēds ir inovācijas apliecinājums, un tam ir mūsdienīgs dizains un progresīvas tehnoloģijas, kas padara to par perfektu izvēli prasīgākiem braucējiem, kuri alkst gan funkcionalitātes, gan elegances.

Šim elektriskajam velosipēdam pamatā ir īpaši viegls un izturīgs alumīnija sakausējuma 700 C-16 collu iekšējais kabeļu maršrutēšanas rāmis, kas ir ģeniāli izstrādāts ar slēptiem nodalījumiem gludam un racionālam izskatam. Apvienots ar pilnībā alumīnija bloķējošu amortizējošu priekšējo dakšu, šis velosipēds bez piepūles risina dažādus reljefus, nodrošinot vienmērīgu un ērtu braukšanu pat pa nelīdzeniem ceļiem.

Izstrādāts, domājot par braucēja komfortu, tauriņveida stūre un alumīnija sakausējuma kāts nodrošina atslābinātu un ergonomisku satvērienu, kas nodrošina vieglu vadību un manevrētspēju. Segli ir rūpīgi izstrādāti, lai tie būtu īpaši elastīgi un ergonomiski, nodrošinot plīša un atbalstošu sēdēšanas pieredzi pat garu braucienu laikā.

Sagatavojieties izcilam riteņbraukšanas piedzīvojumam, izmantojot uzlaboto SHIMANO 21-ātruma pārslēdzēju, priekšējo pārslēdzēju TZ31 un aizmugurējo pārslēdzēju M310, kas nodrošina netraucētu pārnesumu pārslēgšanu un nepārspējamu precizitāti braukšanas laikā. Troses vilkšanas mehāniskās disku bremzes nodrošina drošu bremzēšanas spēku, nodrošinot jūsu drošību un pārliecību uz ceļa.
Populāri tagi: akumulatoru elektriskais velosipēds, Ķīnas akumulatoru elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




