Salokāms Fat Tire elektriskais velosipēds ar
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,5 AH |
| Citi atribūti | |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Integrēts akumulators |
| Viedais tips | Sensors, bluetooth, elektroniskais, digitālais |
| Izcelsmes vieta | Guanduna, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K8 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Produkta nosaukums | Saliekams elektriskais velosipēds |
| Akumulators | 48V 10,5Ah litija akumulators |
| Motora jauda | 750W |
| Displejs | LCD digitālais displejs |
| Bremze | Hidrauliskās disku bremzes |
| Dakša | Suspersijas dakša |
| Riepa | 20" |
| Kravnesība | 150 kg |
| Therottle | Pusapgrieziena drosele |
| Kontrolieris | 9 caurules 25A pozitīvs bazalta bez suku |
| Piegādes spēja | 600 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu saliekamo tauku riepu elektrisko velosipēdu, kas ir ideāls inovāciju un ērtības sajaukums, kas izstrādāts, lai paceltu jūsu braukšanas pieredzi jaunos augstumos. Šī izcilā velosipēda rāmis ir izstrādāts precīzi, un tas ir izgatavots no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma, nodrošinot izturīgu, taču veiklu braukšanu. Viss transportlīdzeklis, kas sver tikai 30 kg, rada ideālu līdzsvaru starp robustumu un pārnesamību.

Apsēdieties uz plīša un biezinātiem segliem, kas garantē ērtu braukšanu neatkarīgi no tā, vai braucat pa pilsētas ielām vai izpētāt bezceļa takas. Pārdomātā priekšējo un aizmugurējo lukturu iekļaušana ne tikai uzlabo jūsu redzamību vāja apgaismojuma apstākļos, bet arī piešķir velosipēda dizainam mūsdienīguma pieskārienu.

Aprīkots ar jaudīgu akumulatoru, mūsu salokāmais tauku riepas elektriskais velosipēds lepojas ar iespaidīgu braukšanas diapazonu — 40 km ar vienu uzlādi. Tas nozīmē, ka varat baudīt ilgstošus braucienus, neuztraucoties par jaudas izsīkumu. Lielā akumulatora ietilpība nodrošina, ka jūsu braucieni ir ne tikai ērti, bet arī uzticami.

Izsakiet savu individualitāti, izvēloties no dažādām krāsām, vai dodieties soli tālāk un izvēlieties pielāgotu krāsu, kas sasaucas ar jūsu personīgo stilu. Krāsu izvēles elastība nodrošina, ka jūsu elektriskais velosipēds ir ne tikai pārvietošanās veids, bet arī jūsu unikālās gaumes atspoguļojums.

Mūsu apņemšanās nodrošināt izcilu braukšanas pieredzi tiek papildināta ar izdevīgu cenu. Kā rūpnīcas tiešās pārdošanas produkts mēs piedāvājam jums kvalitāti un pieņemamu cenu vienā nepārspējamā iepakojumā. Mēs aicinām jūs interesēties un pasūtīt, izmantojot iespēju uzņemties riteņbraukšanas nākotni ar mūsu saliekamo tauku riepu elektrisko velosipēdu. Nepalaidiet garām iespēju pārveidot savus braucienus – jautājiet un pasūtiet jau šodien!
Populāri tagi: saliekamās tauku riepas elektriskais velosipēds ar, Ķīna saliekamais tauku riepas elektriskais velosipēds ar ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcu
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








