Noņemams akumulators kalnu elektriskais velosipēds
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 12,5 Ah |
| Citi atribūti | |
| Griezes moments | 30-50 Nm |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K7 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Sēdekļa caurule |
| Priekšējā dakša | MOZO piekares dakša |
| Riepa | Kenda |
| Motora jauda | 48V500W |
| Kontrolieris | Inteliģents kontrolieris |
| Droseļvārsts | Īkšķis Droseļvārsts |
| Displejs | LCD/LED displejs |
| Akumulators | 48V10AH |
| PAS | 1:1 viedā sistēma ar pedāļiem |
| Diapazons | 31-60km |
| Sertifikācija | CE CCC ISO9001 |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 7 slāņu dubultsienu kartona kārba, Iepakojuma izmērs: 146 * 28 * 70 cm Pieejams pielāgots iepakojums un logotips |
| Osta | Šanhaja un Ningbo |
| Piegādes spēja | 5000 gab/gab. mēnesī |

Izbaudiet bezceļa piedzīvojumu virsotni ar mūsu noņemamo akumulatoru kalnu elektrisko velosipēdu, kas ir celmlauzis elektriskā riteņbraukšanas jomā, kas nevainojami apvieno spēku, izturību un daudzpusību. Šis velosipēds ir novietots uz pielāgojamu krāsu fona, un tas nav tikai pārvietošanās veids; tas ir individualitātes apliecinājums.

Izgatavots no viegla, taču izturīga alumīnija sakausējuma, rāmis, sēdekļa caurule un horizontālais rokturis nodrošina kopējo neto svaru 30 kg, nodrošinot veiklu braukšanu, neapdraudot izturību. Velosipēda kravnesība 150 kg nodrošina, ka tas ir piemērots dažāda izmēra braucējiem, padarot to par ideālu pavadoni ikvienam piedzīvojumu meklētājam.

Šis elektriskais velosipēds ir aprīkots ar īpašām funkcijām, tostarp 20*4,0 sniega motocikla puspakamo dēli un īpašu eļļas dzelteno triecienu absorbējošu priekšējo dakšu. Shimano TX50 pārnesumu pārslēgs, ZT50 aizmugurējais pārslēdzējs un Shimano 7-ātruma brīvgaita nodrošina precīzu pārnesumu pārslēgšanu, uzlabojot vadāmību un manevrēšanas spēju.

Drošība un funkcionalitāte ir vissvarīgākā, pateicoties visaptverošai apgaismojuma sistēmai, ūdensizturīgiem savienotājiem un vienvirziena bremžu gaismas funkcijai aizmugurējā gaismā. Integrētais 12-magnētiskais ātruma sensors nodrošina vienmērīgu pāreju starp trim braukšanas režīmiem: Pure Electric, Electric Power Assist un Human-powered Riding.
Populāri tagi: noņemams akumulators kalnu elektriskais velosipēds, Ķīna noņemams akumulators kalnu elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī


