
Elektriskais trīsritenis pieaugušajiem
Dodieties nepārspējamas ērtību un daudzpusības ceļojumā ar mūsu elektrisko trīsriteni pieaugušajiem, kas ir rūpīgi izstrādāts, lai uzlabotu jūsu pārvietošanās pieredzi. Šis trīsritenis, ko darbina izturīgs 500 W magnēta motors, nodrošina jaudīgu un efektīvu braukšanu, nodrošinot, ka jūsu ikdienas ceļojumi ir...
Produkta ievads
| Motocikla tips | Elektriskais motocikls |
| Maks. Ātrums | 30-40km/h |
| spriegums | 48V |
| Citi atribūti | |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XL-Q6 |
| Izcelsmes vieta | Ķīna |
| Kontrolieris | 12T 30A |
| Displejs | LED |
| Akumulatora ietilpība | 60/72V 20AH |
| Riepu izmērs (priekšpuse/aizmugure) | 300-8 |
| Bremzes (priekšējās/aizmugurējās) | RUNU BREMZE+RUMU BREMZE |
| Uzlādes laiks | 6-8 Stundas |
| USB | PIEEJAMS |
| Motora jauda | 500W |
| Galvas gaisma | LED |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | vienoties |
| Osta | Šanhaja, Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


Mūsu trīsritenis, kas aprīkots ar 48 V-60V universālo 12-caurules viedo kontrolieri, ir tehnoloģisko jauninājumu virsotne. Šis uzlabotais kontrolieris optimizē veiktspēju, nodrošinot vienmērīgu un atsaucīgu braukšanas pieredzi. Priekšējās un aizmugurējās 110 rumbas bremzes, ko papildina kāju bremze, garantē precīzu un uzticamu bremzēšanas spēku, nodrošinot jūsu drošību katrā braucienā.


Esiet informēts un kontrolējiet, izmantojot digitālo LCD instrumentu, kas ir ērti novietots vieglai piekļuvei. Ļoti spilgti priekšējie lukturi apgaismo jūsu ceļu, uzlabojot redzamību nakts braucienos. Ūdensizturīgais pagrieziena rokturis palielina izturību un uzticamību, ļaujot jums pārliecinoši orientēties dažādos laikapstākļos.


Par konkurētspējīgu cenu mūsu elektriskais trīsritenis pieaugušajiem piedāvā izcilu vērtību, neapdraudot kvalitāti. Izmantojot rūpnīcas tiešo pārdošanu, varat uzzināt un pasūtīt šo ar iespējām bagāto trīsriteni par izdevīgu cenu, izbaudot perfektu veiktspējas, drošības un ērtības sajaukumu. Veiciet apvērsumu ikdienas braucienā uz darbu un mājām — jautājiet tūlīt un pieņemiet jaunu elektrisko trīsriteņu mobilitātes laikmetu.
Populāri tagi: elektriskais trīsritenis pieaugušajiem, Ķīnas elektriskais trīsritenis pieaugušajiem ražotājiem, piegādātājiem, rūpnīcas
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
