
Elektriskie skrejriteņi pieaugušajiem
600 vati C18 karstā pārdošana rūpnīcas vairumtirdzniecība augstas kvalitātes elektriskie trīsriteņi pieaugušajiem trīsriteņu elektriskajiem skrejriteņiem
Produkta ievads
| Jauda | 501 - 800W |
| spriegums | 60V |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Maksimālais ātrums | 50-70Km/h |
| Uzlādes laiks (h) | 5-7h |
| Pakāpju spēja | 20-25 grāds |
| Braukšanas nobraukums | 70-90km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Modeļa numurs | XL-C11 |
| Riepu izmērs | 300-10 vakuuma riepas dzelzs ritenis ar rumbas pārsegu |
| Kravas ietilpība | 100-200 kg |
| Braukšanas veids | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | Dezhou Xinrui New Energy Technology Co, LTD |
| Izcelsmes vieta | Shandong, Ķīna |
| Produkta nosaukums | Elektriskais trīsritenis |
| spriegums | 48V/60V 20A/32A |
| Lietošana | Pasažieru pārvadājumi |
| Bremze | Priekšējās bremzes Aizmugurējās dubultbremzes |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Maksimālā ielāde | 200 KGS |
| Kontrolieris | 12 caurule |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Pēc izvēles iepakojums, kartona kaste vai dzelzs plaukts |
| Piegādes spēja | 5000 gab/gab. mēnesī |


Šo skrejriteņu sirds ir to īpaši ilgstošajā akumulatorā, kas nodrošina, ka jūsu ceļojums ir ne tikai aizraujošs, bet arī izturīgs. Tā kā maksimālais projektētais ātrums ir mazāks par vai vienāds ar 30 km/h un iespaidīgs nepārtraukts nobraukums — lielāks vai vienāds ar 30 km, jūs varat droši pārvietoties pa pilsētas ielām vai piepilsētas ainavām, sasniedzot galamērķi, neuztraucoties par biežu uzlādi.


Pievienojot jūsu braucienam izsmalcinātību, mūsu skrejriteņiem ir videi draudzīga krāsas krāsa, kas atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt ilgtspējību un videi draudzīgu dizainu. Papildus to estētiskajai pievilcībai šie skrejriteņi ir par konkurētspējīgu cenu, padarot tos par pievilcīgu iespēju tiem, kam ir svarīga gan kvalitāte, gan pieejamība.

Populāri tagi: elektriskie skrejriteņi pieaugušajiem, Ķīnas elektriskie skrejriteņi pieaugušajiem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
