
Elektriskais trīsritenis pieaugušajiem
Izbaudiet personīgās mobilitātes nākotni ar mūsu elektrisko trīsriteni pieaugušajiem — jaudīgu un efektīvu risinājumu, kas izstrādāts, lai no jauna definētu jūsu ikdienas pārvietošanos uz darbu. Šis trīsritenis ar izturīgu 500 W motoru bez piepūles apvieno veiktspēju un uzticamību, nodrošinot dinamisku un patīkamu braukšanu...
Produkta ievads
| Jauda | 501 - 800W |
| spriegums | 60V |
| Citi atribūti | |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Uzlādes laiks (h) | 5-7h |
| Pakāpju spēja | 15-20 grāds |
| Braukšanas nobraukums | 30-50km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | CCC |
| Pasažieri | 2 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais disks+aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 14" |
| Pašmasa | 100-200 kg |
| Kravas ietilpība | 300-400 kg |
| Modeļa numurs | XL-Q7 |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Izmērs | Pielāgojams |
| Bremžu tips | Elektroniskā bremze |
| Apturēšana | Aizmugurējā piekare |
| Gaisma | LED priekšējais lukturis |
| Produkta nosaukums | Elektriskais trīsritenis |
| Priekšmeta nosaukums | elektriskais trīsritenis tītars |
| Atslēgvārdi | pieaugušo elektriskais trīsritenis |
| Bremžu sistēma | priekšējās un aizmugurējās dubultās trumuļa bremzes |
| Riteņa izmērs | 14 collas |
| OEM/ODM | pieņemt |
| Lietošana | elektriskais pasažieru trīsritenis |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kartona iepakojums |
| Piegādes spēja | 5000 gab/gab. mēnesī |


Ar 85 kg transportlīdzekļa svaru mūsu elektriskais trīsritenis nodrošina perfektu līdzsvaru starp izturību un manevrētspēju, piedāvājot stabilitāti, neapdraudot veiklību. Maksimālais projektētais ātrums, kas ir mazāks par vai vienāds ar 30 km/h, un ievērojamais nepārtrauktais nobraukums — lielāks vai vienāds ar 30 KM padara to par ideālu kompanjonu gan īsiem pilsētas braucieniem, gan gariem braucieniem, nodrošinot braucējiem nepārspējamas ērtības.


Mūsu elektriskais trīsritenis ir par konkurētspējīgu cenu, padarot to par pievilcīgu iespēju tiem, kam prioritāte ir gan kvalitāte, gan pieejamība. Izmantojot rūpnīcas tiešo pārdošanu, varat uzzināt un pasūtīt šo novatorisko trīsriteni par izdevīgu cenu, nodrošinot, ka jums ir ideāls veiktspējas, ērtības un izmaksu efektivitātes apvienojums.

Populāri tagi: elektriskais trīsritenis pieaugušajiem, Ķīnas elektriskais trīsritenis pieaugušajiem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
