Elpojošs sieta noņemams kempings Paaugstināta mājdzīvnieku gulta
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Pieteikums | Mazie dzīvnieki |
| Forma | Kvadrāts |
| Raksts | PUNKTS |
| Citi atribūti | |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izcelsmes vieta | Anhui |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HB-PB100 |
| Funkcija | Ilgtspējīgs |
| Vienuma veids | Mājdzīvnieku mēbeles |
| Slēgšanas veids | Horizontālā bīdāmā |
| Materiāls | Tērauda caurule + tekstilēns |
| Maksimālā slodze | 30kg |
| MOQ | 10 gab |
| Izmērs | 104*82*33cm |
| Iepakojuma izmērs | 905*410*560cm |
| G.W. | 3,9 kg |
| Modeļa numurs | PB100 |
| Krāsa | Melns |
| Lietošana | Mājdzīvnieki atpūšas, guļ |
| Logotips | Pieņemiet pielāgoto logotipu |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | kartona kaste |
| Osta | Šanhaja, Ningbo |
| Piegādes spēja | 100 000 gab./gab. mēnesī |


Lolojumdzīvnieku gultas īpašā iezīme ir tās praktiskā konstrukcija – elpojošs tīklveida audums, kas nodrošina optimālu ventilāciju, uzturot mājdzīvnieku vēsu un komfortablu atpūtas un miega laikā. Paaugstinātā konstrukcija ne tikai veicina gaisa cirkulāciju, bet arī palīdz novērst diskomfortu, ko rada saskare ar aukstām vai karstām virsmām, padarot to ideāli piemērotu kempinga braucieniem vai āra piedzīvojumiem.


Mūsu mājdzīvnieku gulta izceļas ne tikai ar izcilu dizainu, bet arī par pieņemamu cenu. Šis produkts ir pieejams par izdevīgu cenu, un tas apliecina mūsu apņemšanos nodrošināt kvalitatīvus mājdzīvnieku piederumus par konkurētspējīgām cenām. Apliecinot mūsu centību, mēs piedāvājam rūpnīcas tiešo pārdošanu, laipnu pieprasījumu un pasūtījumu no mājdzīvnieku mīļotājiem, kuri meklē labāko saviem pūkainajiem draugiem.

Populāri tagi: elpojoša sieta noņemama kempinga pacelta mājdzīvnieku gulta, Ķīna elpojoša sieta noņemama kempinga pacelta mājdzīvnieku gulta ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: nē
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







