4 riteņu mājdzīvnieku ratiņi
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Pieteikums | Mazie dzīvnieki |
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Anhui, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HB-PC100 |
| Ceļojumu un brīvdabas veids | Mājdzīvnieku ratiņi |
| Produkta nosaukums | mājdzīvnieku ratiņi |
| Atslēgvārds | suņu rati luksusa 4 riteņi pet |
| Materiāls | 600D Oksfordas audums |
| izvelkams Izmērs | 640*500*980mm |
| Iepakojuma izmērs | 42,8*20*73,5cm |
| Riteņu izmērs | 5,5 collas*4 |
| N.W/G.W | 5,5/6,1 kg |
| Maksimālā ielāde | 15 kg |
| MOQ | 20gab |
| Krāsa | Pielāgota krāsa |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Mērvienība: 1gab/ctn MOQ: 20 gab Iekraušanas jauda: 980gab/40HQ |
| Osta | ŠANHAJA, NINGBO |
| Piegādes spēja | 100 000 gab./gab. mēnesī |


Mūsu mājdzīvnieku ratiņi, kuru izmēri ir 640*500*980 mm, kad tie ir izvērsti, piedāvā pietiekami daudz vietas, lai jūsu mājdzīvnieks varētu atpūsties un baudīt apkārtni. Kabīnes izmērs ir ietilpīgs 550 * 350 * 500 mm, kas nodrošina mājīgu atpūtu jūsu mājdzīvniekam, vienlaikus ļaujot viņam vērot pasauli no sava mobilā patvēruma drošības. Kad runa ir par pārnēsāšanu, rati ērti salokāmi līdz iepakojuma izmēram 428*200*735mm, padarot tos ērti uzglabājamu vai transportējamu.


Drošība ir vissvarīgākā, un mūsu četru riteņu mājdzīvnieku ratiņi ir izstrādāti, ņemot vērā to. Tā maksimālā nestspēja ir 15 kg, un tajā var izmitināt dažādus mazus un vidējus mājdzīvniekus, nodrošinot, ka tie var ērti pievienoties jums jūsu izbraucienos. Izturīgā konstrukcija un drošais plastmasas siets nodrošina jūsu mājdzīvnieka drošību, vienlaikus ļaujot tiem baudīt ainavu.


Ieguldiet sava mājdzīvnieka labklājībā, izmantojot mūsu četrriteņu mājdzīvnieku ratiņus — kur stils, funkcionalitāte un pieejamība nemanāmi saplūst. Jūsu mājdzīvnieks ir pelnījis labāko, un mēs nodrošinām viņam mobilo patvērumu, lai viņš varētu izpētīt pasauli jums blakus.
Populāri tagi: 4 riteņu mājdzīvnieku ratiņi, Ķīnas četrriteņu mājdzīvnieku ratiņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







