E Triki senioriem
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Citi atribūti | |
| Maksimālais ātrums | Mazāks vai vienāds ar 30 km/h |
| Uzlādes laiks (h) | 5-7h |
| Pakāpju spēja | 10-15 grāds |
| Braukšanas nobraukums | 30-50km |
| Izmantot priekš | Pasažieris |
| Ķermeņa tips | Atvērt |
| Sertifikācija | Cits |
| Pasažieri | 2 |
| Bremžu sistēma | Priekšējais cilindrs + aizmugurējais cilindrs |
| Riepu izmērs | 300-10 |
| Pašmasa | 100-200 kg |
| Kravas ietilpība | 200-300 kg |
| Braukšanas veids | Elektriskā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Izcelsmes vieta | Dzjansu, Ķīna |
| Produkta nosaukums | Elektriskais trīsritenis |
| Akumulators | 60V32AH |
| Maksimālais ātrums (km/h) | 20km/h |
| Kontrolieris | 12 caurule |
| Riepa | 3.{1}}collas |
| Displejs | LCD 6,5" displejs |
| Krāsa | Melns/pelēks |
| Osta | Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 30 000 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu revolucionārajiem E-Trikes senioriem — perfektu stabilitātes, ērtību un komforta sajaukumu, kas ir pielāgots nevainojamai un patīkamai senioru mobilitātes pieredzei. Šim trīsriteņu brīnumam ir stabils trīsstūrveida dizains, kas nodrošina drošu un līdzsvarotu braukšanu senioriem, kuri meklē uzticamu pārvietošanās līdzekli.

Mūsu e-trike ir izstrādāts, paturot prātā praktiskumu, un tam ir ietilpīgs uzglabāšanas grozs priekšpusē, kas nodrošina ērtu risinājumu svarīgāko lietu pārnēsāšanai, atrodoties ārpus mājas. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ātrs ceļojums uz pārtikas veikalu vai nesteidzīgs brauciens pa apkārtni, šajā e-trike ērti var izmitināt divus cilvēkus, ļaujot senioriem dalīties patīkamos brīžos ar pavadoni. Šī transportlīdzekļa daudzpusība ir patiesi ievērojama – to var vadīt ar pedāļiem aktīvai un uzmundrinošai braukšanai, vai tīri elektriski, lai brauciens būtu nesteidzīgāks.

Pārdomātais dizains sniedzas līdz e-trike aizmugurē, kur lielāka uzglabāšanas kaste piedāvā papildu vietu mantu glabāšanai, nodrošinot, ka senioriem viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā. Daļēji ieskaujošā aizsardzība uzlabo braucēju drošību, sniedzot drošības sajūtu viņu ceļojuma laikā. Kvalitāte ir garantija, kas atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt uzticamu un izturīgu mobilitātes risinājumu senioriem.

Pieejamība satiekas ar funkcionalitāti ar mūsu e-trike senioriem. Mūsu rūpnīcas tiešā tirdzniecība nodrošina izdevīgu cenu, padarot šo inovatīvo transporta veidu pieejamu plašākam senioru lokam. Mēs atzinīgi vērtējam pieprasījumus un pasūtījumus, aicinot jūs izpētīt ērtas un ērtas senioru mobilitātes pasauli, izmantojot mūsu E-Trikes senioriem.

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par darbu veikšanu, brīvdabas baudīšanu vai vienkārši relaksējošu braucienu, mūsu e-trike piedāvā daudzpusīgu un patīkamu risinājumu senioriem, kuri vēlas uzlabot mobilitāti. Nepalaidiet garām šo iespēju ieguldīt savu tuvinieku labklājībā un neatkarībā. Jautājiet un pasūtiet tūlīt, lai ar mūsu E-Trikes senioriem sniegtu prieku par bezrūpīgu un drošu mobilitāti senioru dzīvē.

Populāri tagi: e trikes senioriem, Ķīna e trikes senioriem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: nē
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






