Elektriskais velosipēds pieaugušajiem
Produkta ievads
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Riteņa izmērs | 26" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Svina-skābes AKUMULATORS |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 16,7 Ah |
| Citi atribūti | |
| Griezes moments | 70-80 Nm |
| Uzlādes laiks | 1-3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Aizmugurējais nesējs |
| Riepu platums | 1.95, 2.125 |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | TJFSD-F01 |
| Diapazons uz jaudu | >60 km |
| Maksimālais ātrums | 30-50Km/h |
| Riepa | 1.95 |
| Dakša | Dakša |
| Riteņa tips | Spieķu ritenis |
| Pārslēdzējs | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logotips | OEM Made.welcome pielāgots logotips |
| Rokturis | SM sakausējums |
| Brīvraita | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Riepa un kamera | 24/26/20*1,95/2,125 melnā riepa |
| Gadījums | Pludmale |
| Skaļums | 0.2m³ |
| Iepakojuma detaļas | SKD vai CKD no sakausējuma diskiem rocker mini bmx velosipēdi bmx, mini bmx triku veiktspējas velosipēdi tiek pārdoti, vairumtirdzniecība pielāgota bmx freestyle 20 |

Iepazīstinām ar mūsu elektrisko velosipēdu pieaugušajiem, kas ir ideāls jaunāko tehnoloģiju, gluda dizaina un izcilas veiktspējas sajaukums. Šis velosipēds ir izstrādāts precīzi, un tas sola nepārspējamu braukšanas pieredzi gan entuziastiem, gan braucējiem.

Velosipēda pamatā ir izturīgs, taču viegls alumīnija sakausējuma 275 17-collu rāmis, kam ir iekšējais kabeļa maršruts tīram un racionālam izskatam. Priekšējā dakša ir aprīkota ar pilnībā alumīnija bloķējošu hidraulisko triecienu absorbējošu tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu braukšanu pat sarežģītos apvidos. Ergonomiskais dizains turpinās ar BT caurules stūri un alumīnija sakausējuma kaltu kātu, nodrošinot lielisku vadāmību un manevrēšanas spēju.

Braukšanas komforts ir vissvarīgākais, un tāpēc mēs esam iekļāvuši augstas klases plīša seglu, kas nodrošina ērtu braucienu neatkarīgi no attāluma. Velosipēda SHIMANO SL-M2000 deviņu pakāpju īkšķa pārslēgšana kopā ar M370 aizmugurējo pārslēdzēju garantē vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu, ļaujot jums bez piepūles pārvarēt dažādas ainavas.
Populāri tagi: elektriskais velosipēds pieaugušajiem, Ķīnas elektriskais velosipēds pieaugušajiem, ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



