SALOKĀMS STEP-THRU ELEKTRISKAIS VELOSIPĒDS
Produkta ievads
| Zobrati | 7 Ātrums |
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| spriegums | 48V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 15,6 AH |
| Citi atribūti | |
| Griezes moments | 60-70 Nm |
| Uzlādes laiks | >3 stundas |
| Motora pozīcija | Aizmugurējās rumbas motors |
| Akumulatora pozīcija | Leju caurule |
| Riepu platums | 20*4 |
| Izcelsmes vieta | Tjandzjiņa, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K10 |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Rāmis | Alumīnija sakausējums |
| Dakša | Piekares dakša |
| Akumulators | 48v 15,6AH |
| Motors | 48v 500W |
| Riepa | Kenda 20*4 |
| Bremze | Dis-bremzes |
| Pārslēdzējs | SHIMANO 7-ātrums |
| Segli | garāki segli |
| Maksimālais ātrums | 32km/h |
| Lādētājs | 36*2 |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1. 95% SKD, 85% RKD, CKD; 2. 5-slāņa kartons ar 2-slāņa brūnā papīra iesaiņojumu 3-slāņa gofrētais papīrs ir mitrumizturīgs un triecienu absorbējošs; 3. Kartonā tika ielikts plastmasas maisiņš; 4. Pēc klienta pieprasījuma. |
| Osta | Tianjin |

Iepazīstinām ar mūsu salokāmo Step-Thru elektrisko velosipēdu, kas ir ievērojams ērtības, komforta un videi draudzīgas pārvietošanās apvienojums. Šis elektriskais velosipēds ir izstrādāts ar precizitāti un izstrādāts daudzpusībai, un tas ir mainījis spēli pilsētas mobilitātes pasaulē. Koncentrējoties uz nevainojamu braukšanas pieredzi, tas piedāvā augstas oglekļa tērauda rāmi, 30 kg neto svaru un daudzas funkcijas, kas piemērotas mūsdienu piepilsētas braukšanai.

Augsta oglekļa tērauda rāmis ne tikai nodrošina velosipēda izturību, bet arī veicina tā vieglo dizainu, padarot to viegli vadāmu un transportējamu. Šis salokāmais Step-Thru elektriskais velosipēds, kas sver tikai 30 kg, nodrošina perfektu līdzsvaru starp izturību un manevrētspēju, ļaujot braucējiem viegli pārvietoties pa pilsētas ielām.

Uzlabojot braukšanas pieredzi, velosipēds ir aprīkots ar amortizējošu priekšējo dakšu, kas paredzēta, lai absorbētu nelīdzenu virsmu triecienu un nodrošinātu vienmērīgu, ērtu braukšanu. Pakāpenisks dizains piešķir papildu pieejamības līmeni, ļaujot visu vecumu braucējiem bez piepūles uzlikt un nomontēt velosipēdu.
Populāri tagi: salokāms elektriskais velosipēds, Ķīna saliekamo elektrisko velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







