Specializēts velosipēds bērniem
Specializētie bērnu velosipēdi piedāvā tādas funkcijas kā regulējams augstums, izturība un pievilcīgs dizains, lai uzlabotu motoriku, neatkarību un sociālo mijiedarbību. Šie velosipēdi ir izstrādāti, lai uzlabotu koordināciju un muskuļu spēku, nodrošinot jautru un drošu braukšanas pieredzi. Tie tiek pārdoti tieši no rūpnīcas, un tie apvieno kvalitāti ar pieejamību, kā arī uzticamu pēcpārdošanas servisu, padarot tos par lielisku izvēli jauniem velosipēdistiem.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 24" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Bremžu līnija |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-MBTFLD |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 9,5 KGS |
| Neto svars | 8,5 KGS |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 0.95-1.15m |
| Kravnesība | 120 kg |
| Produkta nosaukums | bērnu velosipēds |
| Izmērs | 24" |
| Loka | Alumīnija sakausējuma loks |
| Dakša | Tērauda dakša |
| Bremze | Rokas bremze |
| Segli | Mīksta āda |
| Riteņa tips | 24 collu pneimatiskie riteņi |
| Riteņa izmērs | 18 20x2.125/2.4 |
| Piegādes metodes | Jūra |
| Priekšrocība | Tiešā rūpnīca |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 gabals / kastīte ar angļu valodu vai jūs pieprasāt valodas rokasgrāmatu Ar 5 slāņu brūnu kartonu vai krāsu kastīti |
| Osta | Tianjin vai Qingdao |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


OPTIMIZĒTS SVARS UN ĢEOMETIJA. EZ velosipēds ir samazinājies par 20% pēc rāmja svara salīdzinājumā ar vidējo. Ekskluzīvā bērniem draudzīgā ģeometrija nodrošina bērniem optimālu braukšanas pozu. Pateicoties zemākajam rāmja stāvoklim, regulējamam sēdeklim un stūrei, pat mazi bērni var viegli pieskarties zemei un sākt pārliecinoši.


ATKLĀJIET VAIRĀK JAUKU. Atšķirīgā "reaktīvo dzinēja" ūdens pudele, jauks elektriskais zvans, kāta pārsegs, vairāk stilīgu velosipēdu modifikāciju, kas padara to izcilu, lai tas atbilstu katra EZ motociklista personībai. Jūs gaida daudz jautrības!

Populāri tagi: specializēts velosipēds bērniem, Ķīnas specializētais velosipēdu bērniem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Bērnu kalnu velosipēdi
Nākamo: Lēti bērnu velosipēdi
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



