Lēti bērnu velosipēdi
Ekonomiskie bērnu velosipēdi piedāvā vieglus, izturīgus dizainus ar augstas oglekļa tērauda rāmjiem un pielāgojamām krāsām, kas piemēroti līdz 100 kg. Šie velosipēdi ar 21-ātruma pārnesumiem, alumīnija sakausējuma diskiem un gaisa riepām ir izstrādāti, lai uzlabotu motoriku, koordināciju un neatkarību. Tos pārdod tieši ražotājs, tie nodrošina konkurētspējīgas cenas un uzticamu pēcpārdošanas servisu.
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Dakšu materiāls | Tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 18"20"22" |
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 20*1.75" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Modeļa numurs | XAM-MBTFF |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 100 kg |
| Garums (m) | 1.8 |
| Neto svars | 15 kg |
| Bruto svars | 16 kg |
| Krāsa | sarkanzilaŠokolādePielāgota krāsa |
| Rāmis | Augsta oglekļa tērauda rāmis |
| Bremze | Dis bremzes |
| Stils | MTB kalnu velosipēds |
| Izmērs | 18/20/22 |
| Riepa | Gaisa riepa |
| Riteņa tips | 18 "Pneimatiskās riepas |
| OEM | Pieņemams |
| Iepakojums | 85% iepakots |
| Ķēde | Pozicionēšanas ķēde |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Kastīte |
| Osta | Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 20 000 vienības/vienības mēnesī |


Šie budžetam draudzīgie velosipēdi ir izstrādāti, lai sniegtu bagātinošu braukšanas pieredzi jauniem piedzīvojumu meklētājiem. Viegls dizains nodrošina, ka katrs pedāļa gājiens ir bez piepūles, padarot katru braucienu par vēsu un radot prieka sajūtu, kas pavada katru bērnības piedzīvojumu.


Mūsu lētie bērnu velosipēdi, kas izgatavoti no izturīgiem materiāliem, ir ne tikai rotaļlietas; tie ir izturīgi pavadoņi, kas veidoti tā, lai izturētu bērnības bēgšanas spēku. Velosipēdu pievilcīgais izskats piešķir stila pieskārienu, pārvēršot katru braucienu par vizuālu prieku un lepnuma avotu jaunajiem braucējiem.


Mūsu velosipēdi ir vairāk nekā tikai instrumenti fiziskām aktivitātēm; tie kalpo kā neatkarības nesēji. Mudinot bērnus pašiem vadīt savus braucienus, tiek veicināta pašpaļāvības sajūta, lēmumu pieņemšana un prieks par pasaules izzināšanu atbilstoši viņu noteikumiem.


Ar izdevīgu cenu un rūpnīcas tiešo pārdošanu mēs atzinīgi vērtējam jūsu pieprasījumus un pasūtījumus. Mūsu apņemšanās nodrošināt kvalitāti tiek papildināta ar garantētu pēcpārdošanas servisu. Izpētiet bērnības jautrības pasauli ar mūsu lētajiem bērnu velosipēdiem, kur cenas ziņā satiekas bezgalīgas iespējas.
Populāri tagi: lēti bērnu velosipēdi, Ķīna lēti bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Izdevīgi bērnu velosipēdi
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




