Bērnu velosipēdu magnija sakausējuma rāmis
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 12" 14" 16" 18" 20" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Bremžu suports |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | NTL-LT |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bruto svars | 10 kg |
| Neto svars | 9 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1 m |
| Kravnesība | 50 kg |
| Zīmols | Beinafu |
| Vecums | 3-12 gadi bērni |
| Seglu | Ērts Segli |
| Krāsa | Vides aizsardzības krāsa |
| Grozs | Tērauda trose |
| Salokāms | Nē |
| Riepa | 2.5 |
| Sertifikāts | CCC |
| Krāsa | Sarkans Zaļš Pelēks Zils |
| Logotips | OEM Made.welcome pielāgots logotips |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 85% SKD vai 100% CKD vai pēc klienta prasības. |
| Piegādes spēja | 2000 gab/gab. nedēļā |

Iepazīstinām ar mūsu bērnu velosipēdu ar magnija sakausējuma rāmi — revolucionāru brīnumu, kas izstrādāts jauniem braucējiem, kuri meklē perfektu līdzsvaru starp drošību, stilu un aizrautību. Izstrādāts ar inovācijām un precizitāti, šis velosipēds izceļas kā kvalitātes un izturības bāka, solot nepārspējamu braukšanas pieredzi bērniem, kuri alkst piedzīvojumu un uzticamības.

Šī izcilā velosipēda pamatā ir tā vismodernākais aviācijas līmeņa magnija sakausējuma integrētais rāmis, kas liecina par visprogresīvāko inženieriju. Šis vieglais, bet izturīgais rāmis nodrošina optimālu stabilitāti un manevrētspēju, ļaujot jauniem braucējiem pārliecinoši izpētīt apkārtni. Magnija sakausējuma integrācija attiecas uz riteņiem, garantējot ne tikai izturību, bet arī uzlabojot velosipēda vispārējo veiktspēju.

Lai papildinātu savu moderno konstrukciju, bērnu velosipēdam ir pārsteidzoša nanovidei draudzīga krāsas apdare. Tas ne tikai piešķir elegances pieskārienu, bet arī atspoguļo mūsu apņemšanos rūpēties par ekoloģisku ražošanu. Velosipēda košās krāsas ne tikai piesaista uzmanību, bet arī veicina zaļāku planētu, demonstrējot ideālu stila un vides atbildības sajaukumu.

Drošība ir svarīgāka, un šis velosipēds ir aprīkots ar LED gaismām, kas uzlabo redzamību vāja apgaismojuma apstākļos, nodrošinot, ka bērni vienmēr ir redzami uz ceļa, veicinot drošu braukšanas vidi. Priekšējās un aizmugurējās disku bremzes nodrošina atsaucīgu un uzticamu bremzēšanas spēku, sniedzot mieru vecākiem un nodrošinot vienmērīgu, kontrolētu apstāšanos, kad vien tas ir nepieciešams.
Arī velosipēda riteņi ir izgatavoti no magnija sakausējuma, kas palielina to izturību un izturību. Pārī ar biezām, nodilumizturīgām pretslīdes riepām šie riteņi piedāvā izcilu saķeri dažādos reljefos, garantējot stabilu un drošu braukšanu. Lai palīdzētu jaunajiem braucējiem apgūt līdzsvaru, abās pusēs ir iekļauti klusie palīgriteņi, kas nodrošina papildu stabilitāti, līdz viņi iegūst pārliecību braukt neatkarīgi.
Komforts ir vissvarīgākais, un bērnu velosipēdam ir augstas elastības sēdekļi, kas nodrošina plīša un ērtu sēdēšanas pieredzi. Šis pārdomātais dizains nodrošina, ka bērni var baudīt braucienus ilgu laiku bez diskomforta vai noguruma.
Turklāt mēs saprotam, cik vērtīgs ir laiks un ērtības vecākiem. Lai vienkāršotu montāžas procesu, šis velosipēds ir 95% iepriekš instalēts, tādējādi samazinot iestatīšanai nepieciešamo piepūli. Tas nozīmē, ka bērni var doties piedzīvojumos ar velosipēdu gandrīz uzreiz pēc izņemšanas.
Rezumējot, mūsu bērnu velosipēds ar magnija sakausējuma rāmi no jauna definē bērnu riteņbraukšanas pieredzes standartu. Ar tā novatoriskajām funkcijām, izciliem drošības elementiem, videi draudzīgu dizainu un uzsvaru uz komfortu šis velosipēds nav tikai pārvietošanās veids; tas ir sabiedrotais jaunajiem pētniekiem, kas veicina mīlestību pret piedzīvojumiem brīvā dabā, vienlaikus nodrošinot viņu drošību un baudu. Ieguldiet sava bērna braukšanas priekā un vērojiet, kā viņš dodas uz bezgalīgu iespēju pasauli.
Populāri tagi: bērnu velosipēdu magnija sakausējuma rāmis, Ķīnas bērnu velosipēdu magnija sakausējuma rāmju ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




