Studentu velosipēds
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 26" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | V bremze |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Riepu platums | 26*2.5" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | KAQ-MK |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 18 |
| Neto svars | 16 |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1.7 |
| Kravnesība | 160 kg |
| Osta | Tianjin osta vai pēc klienta pieprasījuma City Bike modes velosipēds sievietēm OEM Lady Bike Labas kvalitātes sieviešu velosipēds pilsētas velosipēds |
| Piegādes spēja | 5000 gab./nedēļā |


Izsakiet savu individualitāti ar mūsu studentu velosipēdu, kas pieejams dinamiskā krāsu klāstā katrai gaumei. Šis velosipēds izceļas ar krāsu pielāgošanas iespēju, ļaujot studentiem personalizēt savus braucienus un sniegt paziņojumu, kas rezonē ar viņu unikālo personību. No klasiskām nokrāsām līdz drosmīgiem un košiem toņiem – izvēle ir tikpat daudzveidīga kā studenti, kuri ar tiem brauc.


Lai apmierinātu daudzveidīgās skolēnu vajadzības, mūsu velosipēds ir pieejams dažādos izmēros, nodrošinot ērtu un pielāgotu piemērotību ikvienam braucējam. Šī pielāgošanās spēja padara mūsu studentu velosipēdu piemērotu visu vecumu studentiem, sākot no jauniem braucējiem līdz tiem, kas pārvietojas universitātes pilsētiņās. Izmēru izvēles elastīguma mērķis ir nodrošināt pielāgotu braukšanas pieredzi, ņemot vērā katra studenta unikālās prasības.

Populāri tagi: studentu velosipēds, Ķīnas studentu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




