Bērnu kalnu velosipēdi
Bērnu kalnu velosipēdiem ir alumīnija sakausējuma rāmji un dakšas, 21-ātruma pārnesumi un disku bremzes. Paredzēti jauniem piedzīvojumu meklētājiem, tie atbalsta līdz 150 KG, ar izmēriem 18", 20", 22", un riepas 26*2,125 dažādiem reljefiem. Piedāvājot pilnībā triecienizturīgu rāmi un ērtus sēdekļus, šie velosipēdi apvieno veiktspēju ar izturību tieši no ražotājs kvalitātes nodrošināšanai.
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 18"20"22" |
| Zobrati | 21 Ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 26*2.125 |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Modeļa numurs | XAM-MBTLS |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Pedāļa tips | Pērļu pedālis |
| Kravnesība | 150 kg |
| Garums (m) | 1.8 |
| Neto svars | 15 |
| Bruto svars | 18"20"22" |
| Produkta nosaukums | kalnu velosipēds |
| Rāmis | Alumīnija sakausējums 6061 |
| Bremze | Disku bremzes |
| Riepa | 26*79,5 KENDA |
| Pārslēdzējs | SHIMANO 21 Ātrums |
| Logotips | Pielāgots logotips pieņemt |
| Krāsa | Melns |
| Dakša | Piekares dakša |
| Segli | Ērts Segli |
| Ātrums | 21/24/27/30-ātrums |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 85% SKD eksporta standarta iepakojums OEM lēts velosipēds Ķīnas kalnu velosipēds 21 speed Cycle kalnu velosipēds ar pilnu piekari 26 27.5 29" collu mtb bicicletas pieaugušajiem |
| Osta | Tjandzjiņas osta |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


【Drošs dizains】 Mūsu bērnu velosipēds ir aprīkots ar rokas bremzēm un priekšējo un sānu bremzi. Bērniem raksturīgās bremžu sviras ar nelielu attālumu, viegli apturot velosipēdu. Tas sniedz jūsu bērniem lielāku kontroli pār velosipēdu. Un šiem bērnu velosipēdiem ir aizmugurējās bremzes, kas ļauj ātri un droši apstāties. Bērnu velosipēda aizmugurējā bremžu konstrukcija ļauj ne tikai ātri reaģēt, bet arī efektīvi samazina bremzēšanas ceļu, nodrošinot bērniem stabilāku un drošāku braukšanas pieredzi.


【Izturīgs materiāls】 Šis bērnu velosipēds ir izturīgs un izturīgs ilgstošai lietošanai. Ērts, mīksts sēdeklis un rokturi piedāvā bērniem patīkamu braukšanas pieredzi. Un paplašinātās gumijas pneimatiskās riepas ir piemērotas dažādiem reljefiem.

Populāri tagi: bērnu kalnu velosipēdi, Ķīnas bērnu kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Specializēts velosipēds bērniem
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




