Izdevīgi bērnu velosipēdi
Pieejamie bērnu velosipēdi ir izcelti ar to vieglo dizainu, regulējamu augstumu, izturību un atbalstu motora attīstībai un neatkarībai. Tie ir piemēroti dažādiem izmēriem ar tērauda rāmjiem, alumīnija sakausējuma diskiem un treniņriteņiem, kas piemēroti bērniem līdz 120 kg. Šo velosipēdu mērķis ir uzlabot koordināciju, muskuļu spēku un sociālās prasmes, tiešā rūpnīcā pārdodot, nodrošinot pieejamību, kvalitāti un pēcpārdošanas pakalpojumus.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 18" 20"22" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Bremžu līnija |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-MBTHM |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 9,5 KGS |
| Neto svars | 8,5 KGS |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 0.95-1.15m |
| Kravnesība | 120 kg |
| Produkta nosaukums | bērnu velosipēds |
| Izmērs | 18" 20"22" |
| Loka | Alumīnija sakausējuma loks |
| Dakša | Tērauda dakša |
| Bremze | Rokas bremze |
| Segli | Mīksta āda |
| Riteņa tips | 18 20 22 collu pneimatiskie riteņi |
| Riteņa izmērs | 18 20x2.125/2.4 |
| Piegādes metodes | Jūra |
| Priekšrocība | Tiešā rūpnīca |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 gabals / kastīte ar angļu valodu vai jūs pieprasāt valodas rokasgrāmatu Ar 5 slāņu brūnu kartonu vai krāsu kastīti |
| Osta | Tianjin vai Qingdao |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


IDEĀLS PIEMĒROT: labāk pieguļošs velosipēds nodrošina ātrāku mācīšanos, paaugstinātu pārliecību un vairāk jautrības. Šis vieglais, ergonomiskais velosipēds, kas sver 23,25 mārciņas, ir viegli manevrējams bērniem.


OPTIMIZĒTA PEDĀĻU DZINĀŠANA: ar pastiprinājuma koeficientu 3,5, katrs pedāļa gājiens palielinās ātrumu ("pastiprinājumu") ar tieši vajadzīgo enerģijas daudzumu ("attiecība"), lai tos virzītu uz priekšu, tādējādi atvieglojot iedarbināšanu un uzlabojot līdzsvaru.

Populāri tagi: bērnu velosipēdi par pieņemamu cenu, Ķīna par pieņemamu cenu bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Lēti bērnu velosipēdi
Nākamo: Krāsains bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




