Bērnu velosipēds
DAODEBAO bērnu velosipēds ir pielāgots bērniem vecumā no 3-8, piedāvājot drošu un patīkamu braukšanu ar augsto tērauda rāmi un viena ātruma pārnesumu sistēmu. Tam ir 20" līdz 26" riteņu izmērs, disku bremzes un 150 kg kravnesība, kas nodrošina izturību un uzticamību. Ar gumijas pneimatisko, EVA vai plastmasas riepu opcijām un ērtiem sēdekļiem šis velosipēds ir paredzēts lietošanai līdzenumos, nodrošinot stabilu un patīkamu riteņbraukšanas pieredzi jaunajiem braucējiem.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Riteņa izmērs | 20"24"26" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Riepu platums | 26*4" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-HB |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bruto svars | 19 kg |
| Neto svars | 18 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 130 cm |
| Kravnesība | 150 kg |
| Produkta nosaukums | Pilsētas velosipēds |
| Krāsa | Pielāgots |
| Logotips | Pielāgots logotips |
| Izmērs | 20"24"26" |
| Ātrums | Viena ātruma velosipēds |
| Stils | Populārs |
| Riepa | Gumijas gaisa riepa / EVA riepa / plastmasas riepa |
| Segli | Ērti |
| Pieteikums | Plakanā zeme |
| Materiāls | Augsts tērauds |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 2 gab / ctn, SKD 85%, Pieņemiet pielāgotu iepakojumu |
| Osta | Tianjin osta |
| Piegādes spēja | 200 gab/gab. gadā |



Noņemami treniņriteņi: Iesācējiem ir efektīvi uzstādīt treniņriteņus, lai iemācītos braukt. Noņemamie treniņu riteņi arī nodrošina bērniem vairāk prakses līdzsvara apguvei.
Populāri tagi: bērnu velosipēds, Ķīnas bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Zēnu velosipēds
Nākamo: Bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





