20 collu bērnu velosipēds
DAODEBAO 20 collu bērnu velosipēds ir izstrādāts jauniem braucējiem, un tam ir izturīgs tērauda rāmis un dubultā bremžu sistēma drošībai. Tas ir aprīkots ar viena ātruma pārnesumu, alumīnija sakausējuma diskiem un treniņriteņiem, lai palīdzētu iesācējiem. Paredzēts bērniem vecumā no 3-12 gadiem, tas piedāvā ērtu un drošu riteņbraukšanas pieredzi ar 100 kg kravnesību. Velosipēds ir pieejams dažādās košās krāsās, padarot to par pievilcīgu izvēli bērniem.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 20" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Divkāršās bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-LX |
| Bruto svars | 10,5 kg |
| Neto svars | 9,5 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | 100 kg |
| Produkta nosaukums | velosipēds |
| MOQ | 300 |
| Krāsa | Sarkans Dzeltens Zils Melns |
| Stils | Braukt |
| Vecums | 3-12 gadi bērni |
| Logotips | OEM Made.welcome pielāgots logotips |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | kartona kārba |
| Osta | Tianjin |
| Piegādes spēja | 500 gab/gab dienā |


Velosipēda vieglais dizains nodrošina, ka jūsu bērns var bez piepūles orientēties apkārtnē, sniedzot viņam kontroles un pārliecības sajūtu. Tā regulējamā augstuma funkcija pielāgojas jūsu bērna augšanai, nodrošinot ērtu un ergonomisku braukšanas pieredzi visos viņa attīstības posmos.


Papildus spēcīgajai konstrukcijai velosipēdam ir pievilcīgs izskats, kas aizrauj iztēli. Spilgtais dizains stimulē jūsu bērna radošumu, pārvēršot katru braucienu par vizuāli aizraujošu aizbēgšanu un veicinot mīlestību pret āra aktivitātēm.


Šis velosipēds ir vairāk nekā tikai pārvietošanās veids; tas ir līdzeklis neatkarības veicināšanai. Ļaujot bērnam pašam mīt pedāļus un stūrēt, tas veicina pašpaļāvību, lēmumu pieņemšanu un pozitīvu paštēlu, kas sniedzas ārpus velosipēda un ikdienas dzīvē.


Mūsu velosipēds ir pielāgots brīvā dabā, un tas ir pielāgojams dažādiem reljefiem, aicinot jūsu bērnu izbaudīt fizisko aktivitāšu un izziņas priekus. Tā daudzpusība nodrošina, ka katrs brauciens ir iespēja jūsu bērnam pieņemt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.
Populāri tagi: 20 collu bērnu velosipēds, Ķīna 20 collu bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: Viegls bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



