Krāsains bērnu velosipēds
DAODEBAO krāsainais bērnu velosipēds ir paredzēts bērniem vecumā no 6-15, un tam ir augstas oglekļa tērauda rāmis un alumīnija sakausējuma dakša ar piekari. Tas ir pieejams 18, 20 un 22 collu izmēros, tam ir viena ātruma pārnesums un diska bremžu sistēma. Šis velosipēds ar kravnesību virs 200 kg un regulējamu sēdekli ir gan izturīgs, gan pielāgojams, pieejams dažādās krāsās, lai tas atbilstu dažādām vēlmēm.
Produkta ievads
| Rāmja materiāls | Tērauds ar augstu oglekļa saturu |
| Dakšu materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Riteņa izmērs | 18"20"22" |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Riepu platums | 20*2.15" |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Modeļa numurs | XAM-MBTAWT |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Kravnesība | Vairāk nekā 200 kg |
| Garums (m) | 1.7 |
| Neto svars | 15 kg |
| Bruto svars | 18 kg |
| Produkta nosaukums | Kalnu velosipēds |
| Krāsa | Zils Sarkans Rozā |
| Izmērs | 18 20 collas |
| Vecums | 6-15 gadi |
| Riepa | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Rāmis | Augsta oglekļa tērauda rāmis |
| Logotips | OEM Made.welcome pielāgots logotips |
| Segli | Ērti |
| Stūre | Tērauda stūre |
| Iepakošana | 85% SKD / CKD kartona iepakojums |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | velosipēdi kalnu velosipēds Iepakojums: 85% SKD |
| Osta | Tjandzjiņas osta vai pēc klientu prasībām |
| Piegādes spēja | 1000000 gabalu/gabalu mēnesī kalnu velosipēds |


【Izstrādāts bērniem】 Šis BMX stila velosipēds ir aprīkots ar noņemamiem treniņriteņiem, kas pat iesācējiem atvieglo līdzsvaru. Sēdekļa augstumu var ātri noregulēt atbilstoši bērna augumam. Pudeļu būros var pārvadāt ūdeni vai dzērienus, lai padarītu katru braucienu jautrāku.


【Viegli montējams】85% iepriekš samontēts, ļoti viegli montējams, lūdzu, pirms uzstādīšanas skatiet uzstādīšanas instrukcijas un uzstādīšanas video. Lūdzu, uzmanieties, lai priekšējā dakša netiktu uzstādīta otrādi un atšķirtu kreiso un labo pedāli. Pēc montāžas piepūš riepu.

Populāri tagi: krāsains bērnu velosipēds, Ķīna krāsains bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Labākais bērnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




