Blue Kids motocikls
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC917 |
| Produkta nosaukums | Uzlādējams motocikls |
| Krāsa | Sarkans/balts/zils/dzeltens/oranžs |
| Riteņi | 2 EVA riepas |
| Produkta izmērs | 90*42*62cm |
| Iepakojuma izmērs | 68,5*28,2*33cm |
| Motors | Viena piedziņa |
| Akumulators | 6V4.5AH |
| CBM | 0.063 |
| G.W./N.W | 6/7 kg |
| Funkcija | Uz priekšu un atpakaļ, dubulti priekšējie lukturi priekšā |
| Iepakošana un piegāde | |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 1000 gabali/gab. mēnesī brauciens ar bērnu elektrisko automašīnu |
Iepazīstinām ar mūsu Blue Kids motociklu — aizraujošu braukšanas pieredzi, kas apvieno stilu, drošību un novatoriskas funkcijas, lai radītu ideālu pavadoni jūsu jaunā braucēja piedzīvojumiem. Šis motocikls ir izstrādāts, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām, un tas nav tikai rotaļlieta; tas ir izteiksmīgs gabals, kas paredzēts aizraujošai spēlei un izdomas bagātai izpētei.
Izbaudiet vadību kā nekad agrāk ar neatkarīgo slēdzi kustībām uz priekšu un atpakaļgaitā, dodot jaunajiem braucējiem iespēju viegli pārvietoties savā spēļu telpā. Divi priekšējie lukturi piešķir reālisma pieskaņu, izgaismojot ceļu uz priekšu un uzlabojot motocikla kopējo vizuālo pievilcību. Neatkarīgi no tā, vai braucat uz priekšu vai veicat stilīgu manevru atpakaļgaitā, neatkarīgais slēdzis nodrošina netraucētu un patīkamu braukšanu.
Labvēlīgā rūpnīcas tiešās pārdošanas cena atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt pieņemamu, taču kvalitatīvu iespēju ģimenēm, kas meklē labāko saviem jaunajiem braucējiem. Drošība, inovācijas un stils apvienojas šajā aizraujošajā braucamajā rotaļlietā, piedāvājot pieredzi, kas pārsniedz parasto spēlēšanos.
Populāri tagi: zils bērnu motocikls, Ķīnas zilo bērnu motociklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Mazo bērnu motocikls
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






