Bērnu rotaļu motocikls
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Ride On Toy |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC919 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskais motocikls |
| Krāsa | sarkans, zils, balts, dzeltens, oranžs |
| Funkcija | Daudzfunkcionāla stūre ar mūzikas efektiem |
| Akumulators | 6V4A |
| Produkta izmērs | 90*42*58cm |
| Kartona izmērs | 68,8*29*33 cm / CBM:0.0658 |
| GW & ZR (KG) | 7,5/6,65 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1gab/ctn,430gab/1*20GP,1030gab/1*40HQ |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 40 000 gab./gab. mēnesī |
Iepazīstinām ar mūsu bērnu rotaļu motociklu — aizraujošu un daudzpusīgu braukšanas pieredzi, kas radīta, lai rosinātu iztēli un sniegtu neskaitāmas stundas prieka jūsu mazajiem braucējiem. Šis rotaļu motocikls ir rūpīgi izstrādāts ar daudzām funkcijām, un tas nav tikai rotaļlieta; tas ir dinamisks transportlīdzeklis, kas apvieno drošību, izklaidi un funkcionalitāti.
Sniedziet savam bērnam vadības iespējas ar neatkarīgo uz priekšu un atpakaļgaitā esošo vadības slēdzi, ļaujot viņam viegli pārvietoties savā rotaļu laukumā. Pedālis piešķir reālistisku pieskārienu, nodrošinot jaunajiem braucējiem intuitīvu veidu, kā paātrināt un samazināt ātrumu, veicinot kontroles un koordinācijas sajūtu.
Izgaismojiet ceļu ar diviem priekšējiem lukturiem, nodrošinot uzlabotu redzamību un reālisma pieskārienu katram piedzīvojumam. Mūzikas skaļruņu gaismas piešķir multisensoru dimensiju, pārvēršot braucienu dinamiskā un saistošā pieredzē. Ļaujiet bērnam izveidot savu skaņu celiņu spēles laikam, vairojot prieku un satraukumu par brīvdabas izklaidēm.
Populāri tagi: bērnu rotaļlietu motocikli, Ķīnas bērnu rotaļlietu motociklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







