Bērnu četru riteņu elektriskā rotaļu automašīna
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | NEL-913 |
| Akumulators | 12V7AH |
| Motors | 550 |
| Vecums | 2-12 gadi |
| Sēdeklis | 1 sēdvietas |
| Mūzika | Daudzfunkciju mūzikas atskaņotājs |
| Tālvadība | 2,4 G tālvadības pults |
| Kartona izmērs | 126,5 * 78,5 * 41 cm |
| Produkta izmērs | 133*90*82,5cm |
| G.W/N.W | 28.7/34.2 |
| Iepakošana | 1gab/kartona |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 126,5x78,5x41 cm |
| Viena bruto svars: | 34 200 kg |

Iepazīstinām ar mūsu bērnu elektrisko rotaļlietu automašīnu — stila, jaudas un drošības iemiesojumu, kas izstrādāts, lai sniegtu jauniem autovadītājiem aizraujošu un drošu braukšanas pieredzi! Šī elektriskā rotaļu automašīna nav tikai rotaļlieta; tas ir paziņojums, gluds un spēcīgs brauciens, kas aizrauj iztēli un aizdedzina piedzīvojumu garu katrā bērnā.

Pirmkārt un galvenokārt, mūsu bērnu elektriskā rotaļu automašīna lepojas ar izskatīgu un valdonīgu izskatu, kas pievērš uzmanību ar savu valdzinošo dizainu. Pateicoties plaši atveramām dubultdurvīm, jaunie pasažieri var doties ceļojumā ar nojausmu, piešķirot katram braucienam nedaudz aizraujoša. Automašīna ir aprīkota ar neatkarīgu barošanas slēdzi, kas ļauj vecākiem kontrolēt, kad piedzīvojums sākas, un drošība vienmēr ir prioritāte.

Iekšpusē jaunie autovadītāji atradīs daudzfunkcionālu viduskonsoli, komandu centru, kas uzlabo braukšanas pieredzi. Dinamiskā mūzika piepilda gaisu, radot noskaņojumu braucienam, savukārt dinamiskais LED apgaismojums izgaismo ceļu, radot burvīgu atmosfēru. Bluetooth tehnoloģijas iekļaušana ļauj jaunajiem pasažieriem savienot savas ierīces, atskaņojot savas iecienītākās melodijas, kad viņi stilīgi brauc.

Drošība ir vissvarīgākā, tāpēc mūsu elektriskā rotaļu automašīna ir aprīkota ar 2,4G Bluetooth tālvadības pulti, kas ļauj vecākiem precīzi un rūpīgi vadīt bērna ceļojumu. Automašīnai ir divvietīgi sēdekļi, kas ērti uzņem jaunus pasažierus, savukārt drošības margas nodrošina papildu drošību brauciena laikā. Četru riteņu piekares amortizatori garantē vienmērīgu un stabilu pieredzi pat nelīdzenā reljefā.

Zem pārsega mūsu bērnu elektrisko rotaļlietu automašīnu darbina izturīgs 12V7A akumulators, kas nodrošina aizraujošu piedzīvojumu stundām ar vienu uzlādi. Četru riteņu motora piedziņa dzen automašīnu uz priekšu, piedāvājot izcilu saķeri un vadāmību. Pielāgošana ir mūsu pakalpojuma iezīme – ar piecām košām krāsām un turpmākas personalizēšanas iespēju jūs varat izveidot savam bērnam unikālu un pielāgotu elektrisko rotaļu automašīnu.

Mēs sirsnīgi aicinām konsultēties ar mums, izpētīt iespējas un iedzīvināt jūsu bērna sapņu automašīnu. Mūsu bērnu elektriskā rotaļu automašīna ir vairāk nekā tikai transportlīdzeklis; tie ir vārti uz iztēli, brīvību un neaizmirstamām atmiņām. Izbaudiet brauciena aizraušanos un ļaujiet bērnam doties aizraujošos piedzīvojumos ar viņu pašu elektrisko rotaļu automašīnu. Izvēlieties stilu, jaudu un drošību — izvēlieties mūsu bērnu elektrisko rotaļu automašīnu jau šodien!


Populāri tagi: bērnu četrriteņu elektrisko rotaļlietu auto, Ķīnas bērnu četru riteņu elektrisko rotaļlietu automašīnu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








