Automašīnas 3 gadus veciem bērniem
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC999 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskā automašīna |
| Maksimālā ielāde | 30 kg |
| Riteņi | 4 Riteņi |
| Kartona izmērs | 128*86*44 CM |
| Produkta izmērs | 132X81X82CM |
| G.W | 30 kg |
| N.W | 25 kg |
| Motors | 35W*2 |
| Akumulators | 12V7AH*1 |
| Sertifikāts | EN71-1-2-3,EN62115,Ftalātu saturs,F963 |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 7 slāņu kartona kārba 1 gab. iepakojums 1 gab. kartona kastītē Komplektā lādētājs un skrūvju komplekti Katrs iepakojums, ieskaitot lietošanas rokasgrāmatu Bezmaksas klientu logotipa apdruka uz kartona un uzlīmes uz automašīnām |
| Osta | Šanhaja |
| Piegādes spēja | 1500 gab./gab. mēnesī Bērnu elektriskais auto brauciens pa UTV |


Šīs automašīnas, kas aprīkotas ar USB portu un MP3 interfeisu, ļauj jūsu jaunajam vadītājam izbaudīt iecienītākās melodijas, braucot līdzi. Četru riteņu amortizatori nodrošina vienmērīgu un ērtu braukšanu, nodrošinot saudzīgu ceļojumu jūsu trīs gadus vecajam pētniekam. Integrētie lukturi, tostarp priekšējie un aizmugurējie lukturi, ne tikai piešķir reālisma pieskārienu, bet arī uzlabo redzamību, lai palielinātu drošību rotaļu piedzīvojumu laikā.


Pārvietojieties spēles ātrumā, izmantojot trīs ātrumu ātruma regulēšanas funkciju, nodrošinot dažādiem prasmju līmeņiem piemērotas iespējas. Bluetooth savienojuma iekļaušana vēl vairāk paplašina izklaides iespējas, pievienojot šiem puslitra izmēra transportlīdzekļiem modernas tehnoloģijas.


Varat būt drošs, ka mūsu 3-gadnieku automašīnām ir izdevīgas cenas, pateicoties mūsu apņemšanās nodrošināt rūpnīcas tiešo pārdošanu. Mēs saprotam, cik svarīgi ir nodrošināt ģimenēm kvalitāti, drošību un cenas ziņā pieejamu cenu, lai šīs automašīnas kļūtu par mīļiem pavadoņiem jūsu mazā bērna agrīnajos piedzīvojumos.

Populāri tagi: automašīnas 3 gadus veciem bērniem, Ķīna automašīnas 3 gadus veciem bērniem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Bērnu rotaļu motocikls
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




