Divu riteņu elektriskā rotaļlieta bērniem
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Ride On Toy |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BEJ-6288 |
| Izcelsmes vieta | Hebei Ķīna |
| Funkcija | dubultā piedziņa, mūzika, MP3, USB, LED lampa, drošības josta |
| Riteņi | 4 EVA riepas |
| N.W | 4,8/5,9 kg |
| automašīnas izmērs | 77*36*57cm |
| kartona izmērs | 64*36*34cm |
| Vecums | 1+ gadi, bērni |
| Krāsa | Sarkans/dzeltens/zils/zaļš/rozā |
| Akumulators | 6V4.5*2 |
| Sertifikācija | ce |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Pielāgošana |
| Osta | Tiaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 10 000 kartona/kastītes mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu divu riteņu elektrisko rotaļlietu bērniem — dinamisku un aizraujošu braukšanas pieredzi, kas apvieno drošību, stilu un izklaidi, lai paaugstinātu jūsu bērna rotaļu laiku jaunā augstumā. Šis elektriskais divriteņu rotaļlietas, kas īpaši izstrādāts jauniem piedzīvojumu meklētājiem, sola aizraujošu un drošu ceļojumu bērniem.

Iegremdējiet savu bērnu apburošajā inteliģentās agrīnās izglītības mūzikas pasaulē, kad viņš brauc ar šo gludo divriteņu transportlīdzekli. Vēsā apgaismojuma sistēma piešķir valdzinošu pieskārienu, pārvēršot katru braucienu par vizuāli stimulējošu pieredzi, padarot spēlēšanos ne tikai patīkamu, bet arī valdzinošu.


Sēdēdams uz īpaši ērta sēdekļa, jūsu mazais braucējs var braukt ar stilu un komfortu. Uzlabotie priekšējie un aizmugurējie glabāšanas plaukti nodrošina praktisku risinājumu, lai jūsu bērns varētu pārnēsāt savas iecienītākās rotaļlietas vai mazos dārgumus rotaļu aizbēgšanas laikā, pievienojot saviem piedzīvojumiem interaktīvu un iztēles elementu.

Drošība ir galvenā prioritāte ar visu iekļauto automašīnas virsbūvi, nodrošinot drošu un aizsargātu vietu jūsu bērnam. Jaukās želejas krāsu iespējas piešķir dzīvīgu un burvīgu estētiku, ļaujot bērnam izvēlēties savu iecienītāko nokrāsu personalizētam pieskārienam. Pateicoties dažādām pieejamajām krāsām, šis divriteņu automobilis noteikti patiks katra jauna braucēja gaumei.

Aprīkots ar drošības palīgriteņiem abās pusēs, iesācēji var droši iemācīties braukt, nodrošinot stabilitāti un atbalstu. Šos papildu riteņus var noņemt, tiklīdz jūsu mazais braucējs kļūst prasmīgs, veicinot netraucētu pāreju uz neatkarīgu braukšanu. Unikālais izskata dizains piešķir eleganci, padarot šo divu riteņu elektrisko rotaļlietu ne tikai par izklaides avotu, bet arī par stilīgu aksesuāru.
Populāri tagi: bērnu elektrisko rotaļlietu divriteņu, Ķīnas bērnu elektrisko rotaļlietu divriteņu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





