Bērnu elektriskā automašīna
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | 0 līdz 24 mēnešiem, no 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | PHXH-JC009105 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskā rotaļu automašīna |
| Apraksts | Ar elektrisko pedāļa vadību un 2,4G tālvadības pulti |
| Funkcija | Ar BT, USB, strāvas displeju |
| Krāsa | sarkana, melna, oranža, zila |
| Akumulators | 12V10A/24V7A |
| Produkta izmērs | 104*73*61cm |
| Kartona izmērs | 97*57*38cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Osta | Šanhaja |


Šis elektriskais auto ir aprīkots ar izturīgu 12 V divu piedziņas sistēmu, un tas nodrošina optimālu veiktspēju, ļaujot bērniem bez piepūles izpētīt apkārtni. Liela un maza ātruma opcijas, kā arī iespēja pārvietoties uz priekšu un atpakaļgaitā, nodrošina dažādu prasmju līmeni, nodrošinot drošu un aizraujošu braucienu mazajiem vadītājiem.


Pārņemiet komandu ar 2,4GR/C funkcionalitāti, kas piedāvā trīs ātrumu regulējumus pielāgotam un aizraujošam braucienam. Četru riteņu amortizatori kopā ar īpaši lieliem amortizatoriem garantē vienmērīgu un komfortablu pieredzi, ļaujot bērniem viegli pārvietoties dažādos apvidos. Sviras un atslēgas iedarbināšanas mehānisma iekļaušana piešķir reālisma un aizrautības pieskārienu, veicinot jauno braucēju neatkarības sajūtu. Pārvaldiet gaismas bez piepūles, izmantojot gaismas slēdža vadību, nodrošinot papildu interaktivitātes līmeni.


Varat būt drošs, ka izdevīgā rūpnīcas tiešās pārdošanas cena padara šo bērnu elektromobili par lielisku izvēli ģimenēm, kas meklē kvalitāti, drošību un cenas ziņā pieejamu cenu. Laipni lūdzam nebeidzamu piedzīvojumu pasaulē – jautājiet tūlīt un nodrošiniet savam bērnam izcilu elektriskās braukšanas pieredzi!
Populāri tagi: bērnu elektriskā automašīna, Ķīnas bērnu elektrisko automašīnu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī






