Automašīnas 5 gadus veciem bērniem Automašīnas 5 gadus veciem bērniem
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | 0 līdz 24 mēnešiem, no 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEABO |
| Modeļa numurs | PHXH-Audi TTRS |
| Produkta nosaukums | Licencēta Audi TTRS bērnu automašīna |
| Krāsa | sarkans, balts, melns, dzeltens, zili pelēks, zils, rozā, pelēks |
| Funkcija | Elektriskā tālvadības pults |
| Riteņi | 4 Riteņi |
| Apraksts | Mūzikas plate: USB ligzda, strāvas displejs |
| Akumulators | 12V4.5AH |
| Produkta izmērs | 102*60*44cm |
| Kartona izmērs | 102*54*27 cm / CBM: 0,149 |
| GW & ZR (KG) | 14,5 / 11,8 kg |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 * 20 HQ: 96 PCS; 1 * 40 HQ: 247 PCS |


Šīs automašīnas ir aprīkotas ar izturīgu 12 V liela un zema ātruma sistēmu, un tās piedāvā dinamiskas kustības uz priekšu un atpakaļ, nodrošinot aizraujošu, taču drošu braukšanas pieredzi, kas pielāgota jūsu 5-gadus vecā pētnieka prasmēm. Priekšējie un aizmugurējie lukturi piešķir reālisma pieskārienu, uzlabojot redzamību un radot aizraujošu braukšanas atmosfēru.


Izbaudiet vienmērīgu un ērtu braukšanu ar aizmugurējo riteņu amortizatoru, nodrošinot stabilitāti dažādos reljefos. Divviru durvju pievienošana piešķir izsmalcinātību un ļauj viegli iekāpt un izkāpt, veicinot jauno autovadītāju neatkarības sajūtu.


Varat būt drošs, ka mūsu 5-gadnieku automašīnām ir izdevīgas cenas, pateicoties mūsu apņemšanās nodrošināt rūpnīcas tiešo pārdošanu. Kvalitāte, drošība un pieejamība ir mūsu misijas priekšgalā, nodrošinot, ka šīs elektriskās automašīnas kļūst par mīļiem pavadoņiem jūsu bērna augošajos piedzīvojumos.

Populāri tagi: automašīnas 5 gadus veciem bērniem automašīnas 5 gadus veciem bērniem, Ķīna automašīnas 5 gadus veciem bērniem automašīnas 5 gadus veciem bērniem ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī







