Bērnu trīsriteņu elektriskais motocikls
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | 0 līdz 24 mēnešiem, no 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem, no 14 gadiem un vairāk |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | QWD-666 |
| produkta nosaukums | bērnu elektriskais motocikls |
| Krāsa | oranža, sarkana, zila, balta |
| Akumulators | 6v*4,5ah*2 |
| Produkta izmērs | 97*51,6*68,1 cm |
| Motors | 380*2 |
| Neto svars | 11 kg |
| Svara ietilpība | 13 kg |
| Riteņi | 3 EVA riteņi |
| Vecums | 2-8 gadi |
| Jauda | Akumulators |
| Iepakošana un piegāde | |
| Osta | Tianjin |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu bērnu trīsriteņu elektrisko motociklu — revolucionāru drošības, izklaides un videi draudzīga transporta sajaukumu, kas pielāgots jauniem braucējiem. Šis elektriskais motocikls ir izstrādāts ar vismodernākajām funkcijām un izgatavots no videi draudzīgiem materiāliem, un tas ir ne tikai brauciens, bet arī pieredze, kas bērniem patiks.

Šis elektriskais motocikls, kas aprīkots ar ērtu vienas pogas iedarbināšanu, piedāvā bez piepūles aktivizēšanu, nodrošinot, ka pat jauni braucēji var to viegli vadīt. To atšķir nevainojama integrācija ar mobilajiem tālruņiem, izmantojot Bluetooth, ļaujot bērniem izbaudīt iecienītākās melodijas un audio saturu braukšanas laikā, padarot katru braucienu par apburošu piedzīvojumu.

Lai pievienotu aizrautību, šis elektriskais motocikls lepojas ar košām krāsainām LED gaismām, kas apgaismo ceļu un rada vizuāli satriecošu braucienu. Valdzinošie lukturi ne tikai uzlabo redzamību, bet arī piešķir motociklam rotaļīgu šarmu, padarot to par prieka pilnu skatienu gan bērniem, gan skatītājiem.
Drošība un ilgtspējība ir mūsu galvenās prioritātes. Motocikls ir izgatavots no videi draudzīgiem, drošiem, netoksiskiem un bez smaržas materiāliem, nodrošinot bērniem drošu un veselīgu braukšanas pieredzi. Vecāki var būt mierīgi, zinot, ka viņu mazie brauc ar transportlīdzekli, kas izstrādāts, domājot par viņu labsajūtu.
Papildus izcilajām īpašībām mūsu trīsriteņu elektriskais motocikls bērniem izceļas ar savu unikālo izskatu, padarot to par pievilcīgu izvēli jauniem braucējiem, kuri vēlas transportlīdzekli, kas atspoguļo viņu personību un stilu. Pārdomāti izstrādātais dizains ne tikai nodrošina ērtu un ergonomisku braukšanas pieredzi, bet arī pagriež galvu, lai kur tas dotos.
Papildus izcilajām īpašībām un dizainam šis elektriskais motocikls piedāvā nepārspējamu priekšrocību – izdevīgu cenu. Mūsu apņemšanās nodrošināt augstākās kvalitātes produktus par pieņemamām cenām nodrošina, ka vecāki var izdarīt apzinātu izvēli, nepārkāpjot banku. Izmantojot rūpnīcas tiešo pārdošanu, jums ir iespēja atvest mājās šo neparasto elektrisko motociklu sava bērna priekam un mācībām.
Aicinām interesēties un veikt pasūtījumu jau šodien, dāvinot savam bērnam drošu, patīkamu un videi draudzīgu pārvietošanos. Ļaujiet viņiem mesties piedzīvojumos, izpētīt pasauli un radīt lolotas atmiņas ar mūsu bērnu trīsriteņu elektrisko motociklu. Izbaudiet bērniem draudzīgā transporta nākotni un padariet katru braucienu par aizraujošu ceļojumu saviem mazajiem. Nepalaidiet garām – izvēlieties savam bērnam labāko un ļaujiet viņa iztēlei lidot ar mūsu bērnu trīsriteņu elektrisko motociklu.
Populāri tagi: bērnu trīsriteņu elektrisko motociklu, Ķīnas bērnu trīsriteņu elektrisko motociklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Elektriskais bērnu motocikls
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī



