Bērnu elektriskā rotaļu automašīna
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Materiāls | Plastmasa |
| Jauda | Akumulators |
| Citi atribūti | |
| Vecumu grupa | 2 līdz 4 gadi |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Tips | Automašīna |
| Stils | Brauciens Ieslēgts Rotaļlieta |
| Dzimums | Unisex |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | BEJ-6288 |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskais motocikls |
| Krāsa | Sarkans/zaļš/dzeltens/zils/rozā |
| Produkta izmērs | 77*67*55cm |
| Kartona izmērs | 64 * 36 * 38 cm |
| N.W | 7,5 kg |
| G.W | 8,5 kg |
| Automašīnas akumulators | 6V/4,5Ah*2 |
| Piemērots vecums | 2-4gadi |
| Maksimālā ielāde | 50 kg |
| Ātrums | 3-5 km/h |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Pielāgošana |
| Osta | Tjaņdzjiņa |
| Piegādes spēja | 2000 kartona kārbas/kastes mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu bērnu elektrisko rotaļlietu automašīnu, kas ir apburošs un novatorisks rotaļu laika papildinājums, kas radīts, lai valdzinātu jauno piedzīvojumu meklētāju sirdis. Šis elektriskais rotaļu auto ir pielāgots bērnu priekam, un tas apvieno perfektu drošības, komforta un izklaides sajaukumu.

Iegremdējiet savu mazo bērnu apburošajā agrīnās izglītības mūzikas pasaulē, kad viņš dodas aizraujošos ceļojumos. Vēsā apgaismojuma sistēma katram braucienam piešķir maģisku pieskārienu, radot vizuāli stimulējošu pieredzi, kas uzlabo spēles laiku un rosina iztēli.


Iesēdināts īpaši ērtā sēdeklī, jūsu bērns var baudīt mājīgu un patīkamu braucienu, padarot spēles laiku par apburošu pieredzi. Uzlabotie priekšējie un aizmugurējie glabāšanas plaukti papildina praktisku elementu, nodrošinot vietu, kur jūsu bērns var nēsāt savas iecienītākās rotaļlietas vai dārgumus.

Aprīkots ar tālvadības pulti, vecākiem ir iespēja vadīt bērna piedzīvojumus, pievienojot papildu uzraudzības līmeni un nodrošinot bezrūpīgu rotaļu pieredzi. Grezna ādas sēdekļa iekļaušana paaugstina komforta līmeni, nodrošinot, ka jūsu mazais brauc ar stilu un atpūtu.

Papildu daudzpusībai uzlabotā sānu versija ļauj ērti vilkt rotaļu automašīnu pa vienam. Šī funkcija padara to piemērotu lietošanai otrreiz dzimušiem zīdaiņiem, veicinot interaktīvas spēles starp brāļiem un māsām un veicinot draudzības sajūtu.
Drošība ir galvenā prioritāte ar visu iekļauto automašīnas virsbūvi, nodrošinot drošu un aizsargātu vietu jūsu bērnam. Jaukā želejas krāsa piešķir burvīgu estētisku pieskārienu, padarot šo elektrisko rotaļu automašīnu ne tikai par aizraujošu rotaļlietu, bet arī vizuāli pievilcīgu aksesuāru.
Ar izdevīgu cenu, kas atspoguļo gan kvalitāti, gan pieejamību, mūsu bērnu elektriskā rotaļlietu automašīna ir pieejama uzziņai un pasūtīšanai, izmantojot mūsu rūpnīcas tiešo pārdošanu. Izvēloties šo produktu, jūs ieguldāt kvalitatīvā, stilīgā un izklaidējošā papildinājumā sava bērna rotaļu repertuāram.
Nepalaidiet garām iespēju ienest prieku un sajūsmu sava mazā pasaulē. Laipni lūdzam, lai uzzinātu un pasūtītu bērnu elektrisko rotaļu automašīnu jau šodien, un ļaujiet piedzīvojumiem atklāties ar drošību, stilu un jauninājumiem!
Populāri tagi: bērnu elektriskā rotaļlietu automašīna, Ķīnas bērnu elektrisko rotaļlietu automašīnu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Bērnu kvadracikls
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





