Bērnu elektriskais līdzsvara velosipēds
Produkta ievads
| Nozarei raksturīgi atribūti | |
| Saliekams | NĒ |
| Diapazons uz uzlādi | 12-15 km |
| Maksimālais ātrums | 21-30km/h |
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Džedzjana, Ķīna |
| Viedais tips | Bluetooth, elektroniskā, digitālā |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | JLKJ-DP13 |
| Uzlādes laiks | 3-5 H |
| Kategorija | Divu riteņu skrejritenis |
| Piemērojamie cilvēki | Bērns |
| Akumulatora ietilpība | 21 - 30Ak |
| Patentēts produkts | NĒ |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskais motocikls |
| Motors | 24V 200W |
| Akumulators | 24 V 3.0Ak, litijs |
| Maksimālā slodze | 65 kg |
| Riteņa loks | 12 collu piepūšamais gumijas ritenis |
| Bremžu līnija | 100 mm serde un 85 mm caurule |
| Ātrums | 18-25 km/h |
| Vecums | 6+ |
| Piezīme | Ātruma kontroles slēdzis |
| Funkcija | ar elektrisko displeju |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Iepakojums: 1PCS/CTN CTN izmērs: 96X53X19CM GW/NW: 16/14KGS |
| Osta | Ningbo / Šanhaja |
| Piegādes spēja | 36000 komplekti/komplekti mēnesī |


12-collu piepūšamie gumijas riteņi nodrošina vienmērīgu un ērtu braukšanu, viegli pārvietojoties dažādos apvidos. Šis elektriskais līdzsvara velosipēds ir piemērots augošiem braucējiem, un tas ir izstrādāts tā, lai atbilstu bērnu attīstības vajadzībām, piedāvājot uzticamu un patīkamu pieredzi, pētot apkārtējo pasauli.


Trīs ātrumu regulēšanas funkcija nodrošina daudzpusību, apmierinot dažādus prasmju līmeņus un vēlmes. Bezpakāpju stūres slēdzis nodrošina papildu ērtības, nodrošinot netraucētu vadību komfortablai un intuitīvai braukšanas pieredzei. Turklāt īpaši lielais akumulatora darbības laiks nodrošina ilgāku spēles laiku, padarot šo līdzsvara velosipēdu par ideālu pavadoni visas dienas piedzīvojumiem.


Laipni lūdzam interesēties un pasūtīt — ļaujiet bērnam doties līdzsvara un izpētes ceļojumā ar mūsu augstas kvalitātes, daudzām funkcijām bagāto un budžetam draudzīgo elektrisko līdzsvara velosipēdu. Skatieties, kā viņi attīsta svarīgas motoriskās prasmes un veido paliekošas atmiņas ar futūristisku klasiskās bērnības spēles pavērsienu.
Populāri tagi: bērnu elektriskais līdzsvara velosipēds, Ķīna bērnu elektrisko līdzsvara velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





