Bērnu elektriskais motocikls trīsritenis
Produkta ievads
| Galvenie atribūti | |
| Citi atribūti | |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Vecumu grupa | No 2 līdz 4 gadiem, no 5 līdz 7 gadiem, no 8 līdz 13 gadiem |
| Modeļa numurs | DLS-K2 |
| akumulators | 6V4*1 |
| motors | 380*1 |
| Krāsa | dzeltens balts |
| n.w./g.w. | 4,3/5,6 kg |
| Produkta izmērs | 68*43*50cm |
| Iepakojuma izmērs | 62*34*37cm |
| Apraksts | bērnu motocikls ar akumulatoru |
| Vecums | 3-12 gadi |
| Produkta nosaukums | Bērnu elektriskais motocikls |
| OEM/ODM | Pieņemams |
| Osta | Tianjin osta vai jebkura osta |
| Piegādes spēja | 8000 gab/gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu novatorisko bērnu elektrisko motociklu trīsriteni, kas ir ideāls drošības, stila un izklaides sajaukums jūsu mazajiem. Šis trīsritenis ir izstrādāts īpaši rūpīgi un precīzi, un tam ir daudz funkciju, kas padarīs katru braucienu par apburošu un drošu pieredzi jūsu bērnam.

Viena no mūsu bērnu elektriskā motocikla trīsriteņa īpašajām iezīmēm ir tā bez piepūles vienas pogas palaišanas mehānisms. Jūsu bērns var sākt savu aizraujošo piedzīvojumu ar vienkāršu nospiešanu, palielinot viņa neatkarības un baudas sajūtu. Trīsritenis ir aprīkots arī ar iebūvētu mūzikas sistēmu, nodrošinot ieskaujošu audio pieredzi, kas uzlabo kopējo gaitu.

Drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un mūsu trīsritenim ir unikāls trīsstūrveida stabils korpusa dizains, lai novērstu apgšanos, nodrošinot jūsu bērna maksimālu drošību brauciena laikā. Izturīgā konstrukcija un pārdomātās dizaina izvēles padara šo trīsriteni par uzticamu izvēli vecākiem, kuriem sava bērna drošība ir svarīgāka par visu.

Papildus izcilajām drošības funkcijām mūsu bērnu elektriskais motocikls ir pieejams dinamiskā bagātīgu un pamanāmu krāsu klāstā. Jūsu bērns var izvēlēties no vairākām iespējām, ļaujot viņam izvēlēties savu iecienītāko toni un braukt stilīgi. Trīsriteņa unikālais izskata dizains ne tikai padara to vizuāli pievilcīgu, bet arī atšķir to no citiem parastajiem trīsriteņiem tirgū.

Mēs saprotam, cik svarīga ir pieejamība, un tāpēc mūsu bērnu elektriskais motocikls piedāvā izdevīgu cenu, nezaudējot kvalitāti un drošību. Mēs uzskatām, ka katrs bērns ir pelnījis iespēju izjust jāšanas prieku, un mūsu konkurētspējīgās cenas nodrošina, ka vairāk ģimeņu var sniegt saviem mazajiem bērniem šo aizraujošo iespēju.
Nepalaidiet garām šo fantastisko iespēju radīt smaidu sava bērna sejā. Laipni lūdzam, lai uzzinātu un pasūtītu mūsu bērnu elektrisko motociklu trīsriteni jau šodien. Ļaujiet savam bērnam doties aizraujošos piedzīvojumos, vienlaikus saglabājot drošību, izklaidi un stilīgu, jo viņš ir pelnījis tikai to labāko.
Populāri tagi: bērnu elektrisko motociklu tricikls, Ķīna bērnu elektrisko motociklu triciklu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





