Pieaugušo saliekamie 7 ātrumu velosipēdi
Produkta ievads
| Zobrati | 25 KM/h -40KM/h |
| Rāmja materiāls | Alumīnijs |
| Riteņa izmērs | 20" |
| spriegums | 60V |
| Enerģijas padeve | Litija akumulators |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Akumulatora ietilpība | 10,4 AH |
| Citi atribūti | |
| Izcelsmes vieta | Čuncjina, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | DGCS-K4-A |
| Diapazons uz jaudu | 31 - 60 km |
| Maksimālais ātrums | >50km/h |
| Griezes moments | 60-70 Nm |
| Uzlādes laiks | 1-3 stundas |
| Motora pozīcija | Centrālais motors |
| Akumulatora pozīcija | Aizmugurējais nesējs |
| Produkta nosaukums | 750 w sniega motocikls |
| Priekšējā dakša | 20*4,0 sniega motociklu eļļa dzeltena amortizējoša priekšējā dakša |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Centrālā ass | Pieci kanāli 100*175 |
| Neto svars | 36 kg |
| Elektriskā mašīna: | 350 W-1000W spieķu ritenis |
| Brauciena turpināšana: | 60km |
| Krāsa | Atbalsta pielāgošanu |
| Riepu izmērs: | 204,0 collu riepa |
| Akumulators | 48V 15Ah litija akumulators |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | Lai nodrošinātu preču drošību, mūsu uzņēmums vispirms iesaiņos preces ar vates plāksnītēm un pēc tam iepakos kartona kastēs, lai nodrošinātu preču drošību pircējiem |
| Osta | Chongqing Guangzhou Ningbo Šanhaja |
| Piegādes spēja | 1000000000 gab./gab. mēnesī |

Iepazīstinām ar mūsu pieaugušajiem saliekamajiem 7 ātrumu velosipēdiem — visprogresīvāko dizaina, veiktspējas un daudzpusības apvienojumu, kas ir pielāgots mūsdienu piepilsētas un piedzīvojumu entuziastiem. Šis saliekamais velosipēds, kas aprīkots ar funkcijām, kas par prioritāti nosaka jaudu, pielāgošanu un izturību, sola nepārspējamu braukšanas pieredzi.

Pieaugušo saliekamie velosipēdi 7 ātrumi piedāvā dažādu pielāgošanas iespēju klāstu, ļaujot jums izvēlēties savam stilam atbilstošu krāsu. Šī velosipēda sirds atrodas tā motorā — izturīgā 350 W-1000W spieķu riteņa motorā, kas nodrošina aizraujošu ātruma diapazonu no 25 km/h līdz 50 km/h. Izmantojot 48 V10,4 A litija akumulatoru, ar vienu uzlādi varat doties ceļojumos, kas aptver 40 kilometrus, nodrošinot gan efektivitāti, gan ilgmūžību.

Izstrādāts komfortam un veiktspējai, velosipēdam ir specializēts bļodas komplekts un alumīnija sakausējuma sēdekļa caurule. Speciālās 20*4,0 riepas elektriskajiem transportlīdzekļiem kopā ar nodilumizturīgu paplašinātu sniega riepu dizainu sola optimālu saķeri un izturību. Alumīnija sakausējuma horizontālais rokturis un rāmis veicina velosipēda vieglo konstrukciju, atvieglojot to locīšanu un transportēšanu.

Pieaugušo saliekamie 7 pakāpju velosipēdi ir aprīkoti ar augstas kvalitātes piedziņu, tostarp alumīnija sakausējuma kloķi, Shimano TX50 pārslēdzēju, Shimano ZT50 aizmugurējo pārslēdzēju un Shimano 7-ātruma brīvgaitas slēdzi. Šī kombinācija nodrošina vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu un vienmērīgu braukšanas pieredzi. 120-Section īpašā pretrūsas ķēde elektriskajiem transportlīdzekļiem palielina izturību, solot ilgmūžību pat dažādos braukšanas apstākļos.

Drošība ir vissvarīgākā, un šis saliekamais velosipēds ir aprīkots ar specializētām mehāniskām disku bremzēm priekšējiem un aizmugurējiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Ūdensizturīgie savienotāji, izslēgšanas bremžu svira un trīs vienā signāltaures priekšējo lukturu stūrēšanas funkcija uzlabo drošību un funkcionalitāti. Velosipēdam ir arī trīs braukšanas režīmi – tīri elektrisks, elektrisks jaudas palīgs un cilvēka vadīta braukšana, kas nodrošina elastību dažādām braukšanas vēlmēm.

Pieaugušo saliekamie velosipēdi 7 ātrumi nav tikai pārvietošanās veids; tā ir stila un funkcionalitātes izpausme. Ar izdevīgu cenu, ko nodrošina rūpnīcas tiešā tirdzniecība, šis salokāmais velosipēds kļūst par pievilcīgu un ekonomisku izvēli tiem, kas meklē dinamisku un videi draudzīgu pārvietošanās risinājumu. Jautājiet un pasūtiet tūlīt, lai izjustu brīvību, ātrumu un pielāgošanu, ko šis saliekamais velosipēds sniedz jūsu ikdienas braucieniem un piedzīvojumiem. Uzlabojiet savu pārvietošanās pieredzi jau šodien!
Populāri tagi: pieaugušo saliekamie velosipēdi 7 ātrumu, Ķīnas pieaugušo saliekamie velosipēdi 7 ātrumu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī








