Junioru kalnu velosipēds
Junioru kalnu velosipēds ir pielāgots jauniem pētniekiem, aprīkots ar izturīgu tērauda rāmi un 18 collu riteņiem, lai pārvietotos pa daudzveidīgām reljefām. Tam ir viena ātruma pārnesums, kā arī treniņriteņi iesācēju atbalstam, koncentrējoties uz drošību un pārliecības vairošanu. Šis velosipēds ir ideāls ievads kalnu riteņbraukšanai bērniem, uzsverot izturību un bērniem draudzīgu dizainu.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 18" |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Bremžu līnija |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Alumīnija sakausējums |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Pilns triecienizturīgs rāmis |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | KAQ-XKJN |
| Dakšu piekare | Jā |
| Bruto svars | 9,5 KGS |
| Neto svars | 8,5 KGS |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 0.95-1.15m |
| Kravnesība | 120 kg |
| Produkta nosaukums | bērnu velosipēds |
| Izmērs | 18" 20"22" |
| Rim | Alumīnija sakausējuma loks |
| Dakša | Tērauda dakša |
| Bremze | Rokas bremze |
| Segli | Mīksta āda |
| Riteņa tips | 20 collu gaisa riteņi |
| Riteņa izmērs | 20x2.125/2.4 |
| Piegādes metodes | Jūra |
| Priekšrocība | Tiešā rūpnīca |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1 gabals / kastīte ar angļu valodu vai jūs pieprasāt valodas rokasgrāmatu Ar 5 slāņu brūnu kartonu vai krāsu kastīti |
| Osta | Tianjin vai Qingdao |
| Piegādes spēja | 10000 gab./gab. mēnesī |


Lieliska pārnesumu pārslēgšana un disku bremzes: Shimano aizmugurējais pārslēdzējs ar 7 ātrumiem atvieglo kāpšanu kalnos, savukārt pagriežamie pārslēdzēji atvieglo ātruma pārslēgšanu braukšanas laikā. Šis bērnu kalnu velosipēds ir aprīkots ar priekšējo un aizmugurējo disku bremzi, kas nodrošina drošu apstāšanās spēku.


Drošākas braukšanas takas: SHIMANO 7-ātruma piedziņa ir ļoti efektīva. Dual rokas bremzēm ir lieliska bremzēšana ar ātru reakcijas laiku; Neslīdoši sveķu pedāļi ar atstarotājiem; Resnās riepas lieliski darbojas, radot pietiekamu saķeri uz jebkura seguma – smiltīm, purviem, dubļiem, sniegu vai ietves.

Populāri tagi: junioru kalnu velosipēds, Ķīnas junioru kalnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




