24 collu velosipēds
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | tērauda |
| Zobrati | 24 Ātrums |
| Dakšu piekare | Jā |
| Riteņa izmērs | 20" |
| Rāmja materiāls | tērauda |
| Bremžu sistēma | Disku bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | tērauda |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Riepu platums | 2 |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | HBJB-JBZF |
| Bruto svars | 15.9 |
| Neto svars | 11.3 |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1.4 |
| Kravnesība | 100kg |
| OEM | OEM klienta logotips |
| Produkta nosaukums | KID20 |
| Izmērs | 10.5 |
| Bremze | RS, troses vilkšana Disku bremzes + HS1 disks (160/160) |
| Pārslēdzēja svira | EF500-24S |
| Skaļums | 0.2m³ |
| MOQ | 1 gab |
| Garantija | 3 gadi |
| Sacensības | kalnu riteņbraukšana |
| Kvalitāte | 100% apmierinātības garantija |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | 1.Materiāls: kartona iepakojums un plastmasas plēves iepakojums, kartona iepakojums ārpusē. 2. Izmērs: 140 cm * 75 cm * 20 cm. 3.piece: Viens velosipēds vienā kastītē 4.Konteinera izmērs: 290gab 40HQ konteinerā. 120 gab 20HQ konteinerā. |
| Pārdod vienības: | Viens vienums |
| Viena iepakojuma izmērs: | 115X22X69 cm |
| Viena bruto svars: | 15 900 kg |


Pārliecināti pārvietojieties pa dažādiem apvidiem, pateicoties sabiezinātajai priekšējai dakšai, kas absorbē triecienus, nodrošinot vienmērīgu un kontrolētu braukšanu. Ārējās riepas ir ne tikai sabiezinātas, lai palielinātu izturību, bet arī izstrādātas tā, lai nodrošinātu optimālu saķeri, nodrošinot drošu saķeri ar ceļu. Šīs īpašības papildina gludie alumīnija sakausējuma diski, kas veicina gan velosipēda estētiku, gan kopējo izturību.


Drošība satiekas ar inovācijām, iekļaujot augstas klases apgaismojumu, uzlabojot redzamību vāja apgaismojuma apstākļos. Izgaismojiet savu ceļu ar pārliecību neatkarīgi no tā, vai braucat pa pilsētas ielām vai izbaudāt nakts piedzīvojumus. Priekšējās un aizmugurējās disku bremzes vēl vairāk uzsver drošību, nodrošinot uzticamu un atsaucīgu bremzēšanas jaudu, lai uzlabotu kontroli un sirdsmieru.

Populāri tagi: 24 collu velosipēds, Ķīna 24 collu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Nākamo: Bērnu kalnu velosipēds
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī





