Zēnu 14 collu bērnu velosipēds
Šis velosipēds, kura mērķis ir apvienot drošību ar jautrību, ir ideāla izvēle, lai mudinātu bērnus izbaudīt riteņbraukšanu un āra piedzīvojumus, nodrošinot ērtu un drošu braukšanas pieredzi jaunajiem braucējiem.
Produkta ievads
| Dakšu materiāls | Tērauds |
| Zobrati | Viens ātrums |
| Riteņa izmērs | 14 16 18 20 |
| Rāmja materiāls | Tērauds |
| Bremžu sistēma | Suports Bremzes/siksnas bremzes |
| Citi atribūti | |
| Loka materiāls | Tērauds |
| Mācību riteņi | Jā |
| Rāmja veids | Cietais rāmis (neaizmugurējais amortizators) |
| Izcelsmes vieta | Hebei, Ķīna |
| Zīmola nosaukums | DAODEBAO |
| Modeļa numurs | XAM-WL |
| Dakšu piekare | NĒ |
| Bruto svars | 11 kg |
| Neto svars | 10 kg |
| Pedāļa tips | Parasts pedālis |
| Garums (m) | 1.4 |
| Kravnesība | 100 kg |
| Produkta nosaukums | Jauna modeļa Steel Frame Kids velosipēds |
| Standarta krāsa | Violeta, zila un zaļa un pielāgota |
| Bērnu velosipēda diski | Tērauds |
| Bērnu velosipēda izmērs | 14 16 18 20 |
| Bērnu velosipēda bremzes | Suporta bremze / Lentas bremze |
| Bērnu velosipēds OEM | Pieejams |
| Bērnu velosipēda vecums | 8–12 gadi ķīniešu bērnu velosipēdam, jauna stila 20 collu meiteņu velosipēdam |
| Bērnu velosipēda paraugs | Piegāde |
| Logotips | Pielāgots logotips |
| Segli | MTB segli |
| Iepakošana un piegāde | |
| Iepakojuma detaļas | velosipēds bērns 85% SKD vai 100% CKD ķīniešu bērnu velosipēds jauna stila 20 collu meiteņu velosipēds 7 gadus vecam Ķīnas bērnu velosipēds jauna stila 20 collu meiteņu velosipēds 7 gadiem |
| Osta | Xingang osta vai jebkura osta, jo jums ir nepieciešams ķīniešu bērnu velosipēds jauna stila 20 collu meiteņu velosipēds 7 gadus vecam ķīniešu bērnu velosipēdam, jauns |
| Piegādes spēja | 10000 Gab./Gb. mēnesī velosipēda bērns |


Viegli montējams - Velosipēdu ir viegli salikt, un tas tiek piegādāts daļēji samontēts. Drošas un stabilas montāžas pabeigšana prasa apmēram 20-30 minūtes


Grozs — velosipēda komplektācijā ietilpst grozs (ja nolemjat uzstādīt grozu, noņemiet priekšējo atstarojošo plāksni)

Populāri tagi: zēnu 14 collu bērnu velosipēdu, Ķīnas zēnu 14 collu bērnu velosipēdu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca
Pāri: 14 collu bērnu cikls
Nākamo: 18 collu bērnu velosipēdi
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī




